Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda gelişme direktörü Bioware'dan ayrıldı!

Oyunu bekleyenler için kötü bir haber

Emin Çıtak - 28.12.2015 11:04
Emin Çıtak - 28.12.2015 11:04
Mass Effect: Andromeda hakkındaki bilgileri resmen cımbızla çekiyoruz. Her gün oyuncular, yapımcıların sosyal medya hesaplarına "Acaba bir olay var mı?" diye bakıyorlar. Şahsım adına ben de o oyuncular arasındayım.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Lakin kısa bir süre önce oyunun geliştirme direktörü Chris Wynn'in Twitter hesabına baktıysanız biraz üzülebilirsiniz. Kendisi direktörlük görevinden ayrıldı ve Amerika'ya geri döndü.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Chris Wynn'in Twitter açıklamaları genel olarak N7 topluluğuyla beraber olmaktan ne kadar büyük bir keyif aldığı şeklinde. Elbette içeride neler olup, bittiğini anlatmıyor, biz de doğal olarak bilemeyiz. Wynn'in attığı ilk tweet'e göre gerçekten de Amerika'ya dönmesi gerekiyor olabilir. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

En nihayetinde bunların hepsi birer varsayım. Bakalım Bioware tarafında bu önemli ayrılıkla ilgili bir duyuru gelecek mi?

yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Eredin, 29.12.2015 01:06 (0)
mass effect 2 gibi bir şaheser olsun be şu oyun daha çıkmadan korkutmayın bizi
MK Okuru, 28.12.2015 12:04 (0)
Bu stüdyo Mass Effect i Dragon Age ile dönüşümlü çıkarıyor.Her sene bir tanesini piyasaya sürmek çok mu zor.Adamlar koskoca bir yılı es geçtiler.Andromeda geç bile kaldı aslında.Bu haberlerde iyi değil..
MK Okuru, 28.12.2015 13:19 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.