Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda için yeni görüntüler geldi

Karakter detayları muazzam.

Ersin Kılıç - 14.02.2017 15:49
Ersin Kılıç - 14.02.2017 15:49
Maceraya yeni bir başlangıç yapacağımız ve Andromeda galaksisinde geçecek olan yeni Mass Effect oyununun çıkış tarihi yaklaştıkça oyun hakkında yeni medyalar da gelmeye devam ediyor. Son olarak birkaç video ile birden karşımıza çıkan oyun için Bioware'den yeni ekran görüntüleri geldi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha çok oyundaki karakterlere odaklanan bu ekran görüntülerinde karakter detaylarının ne kadar başarılı olduklarını da net bir şekilde görebiliyoruz. Gerek gemimizden gerekse de görevlerden farklı ekran görüntülerine yer verilmiş. Aşağıdaki görsele tıklayarak bu görüntülere göz atabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.
yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 28.03.2017 12:45 (0)
Gördük güzel efektlerş. Güzellikleri. Beş para etmez göz ve karakter animasyonları. İçi boş gezegen ve görevler. Her yerden hata ve ben bitmedim heeyy fışkırıyor resmen.
MK Okuru, 14.02.2017 18:40 (0)
çık artık kurban olduğum.azıcık asarilerle turianlar ile hoşbeş edelim.
MK Okuru, 14.02.2017 17:40 (0)
Muazzam olan nedir? 2017'de çıkacak olan yüksek bütçeli bir yapımdan Mass Effect 1 performansı beklemiyorsunuzdur herhalde. Diğer oyunlara olduğundan çok daha büyük bir şüpheyle yaklaşacağım bu oyuna . Özellikle hikaye yönünden

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.