Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda ön yüklemeye açıldı

Dosya boyutu ne kadar?

Ersin Kılıç - 15.03.2017 12:30
Ersin Kılıç - 15.03.2017 13:29
Son olarak çoklu oyuncu modlarına dair bir oynanış videosu ile karşımıza çıkan Mass Effect Andromeda an itibari ile çıkacağı tüm platformlarda ön yüklemeye açılmış durumda. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun ön sipariş ile alan oyuncular paylaştıkları resimler ile oyunun farklı platformlarda ne kadar dosya boyutuna sahip olacağını da gözler önüne sermiş. Paylaşılan bu görsellere baktığımızda oyunun Xbox One versiyonunun 42.19 GB, Playstation 4 versiyonunun ise 42.9 Gb boyutunda olduğunu görüyoruz. PC tarafında henüz bir bilgi olmasa da Mass Effect Andromeda'nın sistem gereksinimlerinde 55 GB'lık bir alan isteyeceği belirtilmişti. Tam olarak bu boyuta ulaşmasa da konsol sürümlerinden daha yüksek bir kapasite isteyeceği bekleniyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

23 Mart'ta Avrupa çıkışını gerçekleştirecek olan Mass Effect Andromeda'nın 10 saatlik EA ve Origin Access sürümleri ise yarın itibari ile aktif olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 15.03.2017 20:23 (0)
Ea ve origin access xbox ve pc ye aittir.ps4 de böyle bişey olmadığı için yazma zahmetinde bulunmamanı normal görüyorum. Ve her zamanki ps yalaklığına gülüyorum
MK Okuru, 15.03.2017 13:29 (0)
Tüm platformlarda değil. Bakmıyormusunuz PC orgine. ayın 16sında pc için açılacak... Yeni kontrol ettim PC için daha açılmadı.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.