Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda ön yüklemeye ne zaman açılacak?

Ön yükleme tarihi verildi

Ersin Kılıç - 09.01.2017 09:48
Ersin Kılıç - 09.01.2017 09:48
Yılın en merak edilen oyunlarından biri olmasının yanı sıra seriye yepyeni bir başlangıç getirecek olan Mass Effect Andromeda için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Çıkış tarihi, yeni videosu ve konsol çözünürlük bilgilerini öğrendiğimiz oyunun ön yüklemeye ne zaman açılacağı da belli oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Reddit kullanıcıları Kuzey Amerika ve Avrupa için oyunun ön yükleme tarihini diğerkullanıcılar ile paylaşmış. EA Games resmi olarak açıklamasa da kullanıcıların Origin hesaplarında farkettikleri tarihe göre Mass Effect Andromeda'nın PC sürümü için ön yükleme tarihi 17 Mart olacak. Ayrıca EA Access kullanıcılarının oyunu daha önceden oynamaya başlayacakları da belirtilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Andromeda galaksisinde yeni bir maceraya başlayacağımız Mass Effect Andromeda'nın 23 Mart'ta PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacağını da hatırlatalım.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.