Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'da eski yüzlere yer yok!

Garrus'u, Liara'yı, Wrex'i ve nicesini özleyenlere kötü haber

Emin Çıtak - 15.08.2015 15:11
Emin Çıtak - 15.08.2015 15:10
Mass Effect: Andromeda bu yılki E3 fuarında ilk kez kendini gösterdi. Frostbite Engine ile geliştirilen ilk Mass Effect oyunu hakkında her yeni bir şey öğrenmeye devam ediyoruz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapıumcılar Mass Effect 3’ün en iyi yanlarından birinin savaş mekanikleri olduğunun farkındalar ve yeni oyun bu yönüyle ME3’e benzeyecek.  Chris Wynn’e göre yeni oyun daha dinamik olacak ama yine de eski oyunların tadını koruyacak. Buradaki dinamik mevzuuna takılmak gerek çünkü oyun bildiğiniz gibi daha zor bir hale getiriliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.İkinci önemli ve beklide en çok merak edilen şeyse eski yüzleri görüp göremeyeceğimiz olmuştu. Aslına bakarsanız ben yeni bir galakside geçecek Mass Effect’te yepyeni yüzler görmek isterim. Belli ki Chris Wynn aynı görüşte çünkü Twitter üzerinden bunun mantıklı olmayacağını dile getirdi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Elbette tüm Mass Effect hayranları Garrus, Liara, Wrex gibi dostları özlemişlerdir ama onların hikayesinin sona erdiğini hatırlamakta fayda var. Şimdi seri yeni bir başlangıca adım atıyor. Bakalım ilk üçleme kadar başarılı olabilecek mi?

yorumlar (35)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 15.08.2015 16:51 (0)
EA kesinlikle yeni bir uzay oyununda çalışmalıydı veya başka bir RPG'de . EA'nın elinde oyun kalmadı artık hala böyle şeylerle uğraşılıyor. Bitmiş olan bir seriyi canlandırmak akıl karı değil . Çok istiyorlarsa 3'ü remake yapıp o rezalet sonu düzeltselerdi
MK Okuru, 30.09.2015 00:23 (0)
Andromeda mass effect 3 dlc olarak çıkacaktı sonradan oyun yaptılar konusuda reaper üstünü basmak ti 3 deki karakterlerin hepside bu yeni oyunda var su an yaptıkları fragman yanıltması gibi bise ki 3. Sonunda devamı gelecek şekilde finali de verdi. . .
MK Okuru, 13.09.2015 12:18 (0)
Galaksiler arasi yolculuk muhtemelen yüzyıllar sürdü. Ancak bakıldığında ana karakter klasik N7 zırhı ve serdi gördüğümüz silahları kullanıyor. Yani oyun yüzyıllar sonra geçiyor ancak karakterimiz yolculuğuna Reaper Savaşından sonra çıkmış. Yani korkmayın karakterlerimiz Shepar hakkında bilgili olck
Seviye: 0
Hybrised, 16.08.2015 03:04 (0)
olmasa bile yine onlara benzer karakterler yapacaklardır sadece ad değişir klasik.
MK Okuru, 15.08.2015 16:58 (0)
Zaten galaksiler arası yolculuk yapabiliyorduk ME3'de. Birçok galaksi vardı ME3'de.
MK Okuru, 15.08.2015 16:03 (0)
Galaksiler farklı ama teknoloji aynı gözüküyor takonun geri gelmesi zaman dilimini shepardlı zamanlara geri atıyor

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.