Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'da seçtiğimiz cinsiyete göre kardeşimiz olacak

İlginç ama güzel

Onur Güner - 09.09.2016 13:46
Onur Güner - 09.09.2016 13:45
Daha önceki oyunlarında da cinsiyet seçimi konusunda bizi özgür bırakan BioWare, bu durumu bir çıt daha yukarıya taşımış. Herkesin merakla beklediği serinin yeni oyunu Mass Effect: Anrdomeda oyununda ise yine kendi cinsiyetimizi seçebileceğiz ama eski oyunlardaki gibi karşı cinsteki karakter oyundan kaybolmayacak. Yeni oyuna göre bu karşı cinsteki karakter oyun içerisinde bizim kardeşimiz olacak. Hatırlarsanız Ryder soyadına sahip ana karakterimizin kadın halini ilk önce E3 2016 oyun fuarında ve erkek halini ise geçtiğimiz günlerde yayınlanan oynanış videosunda görmüştük. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun hayranları ise cinsiyet seçme özelliğinin daha önceki oyunlarda da olmasından dolayı sevinmemişti ki beklenen açıklama oyunun geliştirici yönetmeni Mac Walters'dan geldi. Mac Walters yaptığı açıklamada, ''Her iki cinsiyetteki karakterimiz oyunda yer alacak. Yani karşı cins karakter oyundan silinmeyecek.'' ifadelerine yer verdi. Ancak oyunda kardeş karakterlerin etkileşimi nasıl olacak yoksa sadece diyalog ile mi olacak bilinmiyor. Ayrıca E3 2015 oyun fuarında paylaşılan videoda gördüğümüz karakter ise oyunun ana karakteri değil, ana karakterin babasıymış. Serinin bu oyununda aileye önem verileceğini söyleyen Walters, serinin çok güzel bir oyununun geldiğinin de altını çizdi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan söyleyelim; oyun 2017 yılının Mart ayı içerisinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 4
obscurhomme, 18.09.2016 18:52 (0)
Mass Effect > Star Wars

diyorum ve buyuk bir tartışmanın fitilini ateşliyorum.
MK Okuru, 10.09.2016 12:25 (-1)
Mass Effect benim için yeri tamamen ayrı bir oyundur. Bana göre gelmiş geçmiş en iyi rpgdir. Bu oyunundanda çok büyük umutlarım var.
MK Okuru, 13.09.2016 00:18 (+1)
Şimdi bu yayımlanır mı bilmiyorum da yapan firma bioware olunca ensest falan koyar bunlar şimdi korktum
MK Okuru, 10.09.2016 18:18 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.