Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'dan bir oynanış fragmanı daha geldi

Bu sefer yeteneklere göz atıyoruz

Furkan Sakoğlu - 24.02.2017 11:04
Furkan Sakoğlu - 24.02.2017 11:04
RPG dünyasının en sağlam serilerinden biri olan Mass Effect, ilk üç oyunu ile özellikle hikaye anlamında ciddi sayıda hayran sahibi olmuş, satış rakamları ile hem BioWare'in, hem de Electronic Arts'ın yüzünü bir hayli güldürmüştü. Serininin 4. oyununda bizleri en yakın komşu galaksimiz olan Andromeda'ya davet eden yeni Mass Effect, bizlere ilk üç oyundan bağımsız bir senaryo ve yepyeni bir oyun deneyimi sunacak gibi gözüküyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

DICE'ın kendini Battlefield 1'de kanıtlayan oyun motoru Frostbite 3 ile geliştirilen yapım, grafiksel olarak da beklentileri fazlasıyla karşılayacak gibi duruyor. Özellikle ışıklandırmalar konusunda oldukça başarılı sonuçlar alan FrostBite 3, Mass Effect: Andromeda'nın birbirinden farklı gezegenleri ile birleşince ortaya görsel bir şölen çıkacak gibi. Bugün ise BioWare oyunun yeteneklerini bizlere sunan yeni bir video yayımladı. Bir RPG oyununun en önemli unsurlarından olan yetenek sistemi, görünüşe bakılırsa oyuncuların beğenisini rahatlıkla karşılayacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Mass Effect: Andromeda'nın yeni oynanış videosu:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 4
System32, 25.02.2017 09:26 (0)
yenilik getirmek adına umarım oyunun köklerine zarar vermemişlerdir
MK Okuru, 24.02.2017 17:15 (0)
Gerçekten çok beğendim. Hem yeni class sistemi ile bir çok seçenek sunarken hemde favori sistemi ile tek bir oyun tarzına bağlı kalmaktan kurtarmış.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.