Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'dan gemi bilgileri geldi

Orda bir gemi var uzakta, o gemi bizim gemimizdir!

Ersin Kılıç - 22.11.2016 09:40
Ersin Kılıç - 22.11.2016 09:39
Mass Effect serisinin en önemli noktalarından birisi şüphesiz farklı sistemlere ve gezegenlere gitmektir. Hal böyle olunca her oyunda kullandığımız Normandy isimli gemimizin oyundaki yeri de bir hayli büyük oluyor. Özellikle karakter gelişimi anlatımında sık bir şekilde kullanılan ve aksiyonun her zaman ortasında olan gemimizde doğal olarak oldukça vakit geçiriyoruz. Peki serinin yeni halkası Mass Effect: Andromeda'da gemimiz nasıl olacak?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte bu konu hakkında yapım ekibi tarafından bazı önemli bilgiler geldi. Bir süredir oyun hakkında önemli bilgiler yayınlayan Game Informer, oyundaki yeni gemimiz hakkındaki bilgilere de yer vermiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Öncelikle geminin yeni pilotunun Salarian ırkından bir karakter olacağı belirtilmiş. Joker'ın boşluğunu doldurabilir mi bilinmez ama Salarian ırkının oldukça ilginç olduğunu göz önüne alırsak ortaya ilginç diyaloglar da çıkacaktır. Ayrıca gemide gideceğimiz gezegen ve sistemleri gösteren pencerenin de bazı değişikliklere uğrayacağı gelen bilgiler arasında.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Gemi ile ilgili en sevindirici haberlerden birisi ise gemide dolaşırken herhangi bir yükleme ekranı ile karşılaşmayacak oluşumuz. VGA töreninde yeni videosu ile karşımıza çıkacak olan Mass Effect: Andromeda'nın önümüzdeki yıl çıkacağını da hatırlatalım.

yorumlar (12)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.11.2016 10:45 (0)
Salarian ırkı oyun içindeki en zeki tür. Yanlış hatırlamıyorsam ME 1-2'de ekibimizde Salarianlı bir doktor vardı.İsmini hatırlayamadım ama Mass Effect: Andromeda'yı heyecanla bekliyorum. Umarım Mass Effect 3 gibi olmaz.
MK Okuru, 23.11.2016 16:48 (0)
Bence Liara yeniden bizimle olacak. Asarilerin ortalama yaşam süresi 1000 yıldır. Tabi yaşlanmış haliyle karşımızda olacak.
MK Okuru, 22.11.2016 22:07 (0)
Artık bir combat dinamiği göstersinler hiç birşey görmedik adam akıllı oyunla ilgili.
MK Okuru, 22.11.2016 20:42 (0)
yeni kaptanın salarian olmasına bayıldım,galaksinin en zeki ve en hiperaktif türüdür kendileri,metabolizma hızlarından ötürü aynı zamanda galaksinin en kısa yaşayan türüdür ve ortalama yanılmıyorsam 40-45 sene yaşarlar.bu arada mordin solus ADAMDIR!
Seviye: 2
Rahro Uth, 22.11.2016 17:20 (0)
Niye şöyle bi 40K oyunu yapılmıyor ya.

Aha yazıyorum: Adam gibi bir 40K ryo'su yapsalar bunlardan daha güzel olur.
MK Okuru, 22.11.2016 17:05 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.