Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'dan yeni bir görsel daha

Farklı bir mekan gözüktü

Ersin Kılıç - 11.09.2016 14:38
Ersin Kılıç - 11.09.2016 14:37
Güneş sistemini geride bırakarak Andromeda galaksisine yolculuk edeceğimiz yeni Mass Effect için detaylar gelmeye devam ediyor. Uzun süren sessizliğini Playstation 4 Pro duyuru sunumunda bozarak bekleyenlerini sevindirmesine rağmen 30 FPS detayı ile bu sevinci biraz da olsa yarım bırakan oyun için yeni bir ekran görüntüsü daha paylaşıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu ekran görüntüsüne baktığımızda daha önce görmediğimiz bir gezegene ait olduğunu görüyoruz. Daha önce yayınlanan fragmanlardan birinde çöl temalı bir gezegen gözüküyordu. Muhtemelen bu görsel de o gezegene ait olabilir. Tabi farklı bir bölüm olma ihtimali de bulunuyor. Görselde karakterimizin yanı sıra gemimize de yer verilmiş.  Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Frosbite Engine 3 ile geliştirilen Mass Effect Andromeda'nın 2017 yılında çıkış yapacağını da hatırlatalım. Üstteki görselde yeni ekran görüntüsüne, aşağıda ise bahsettiğim eski görsele göz atabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.09.2016 03:51 (0)
MK Okuru, 14.09.2016 22:36 (0)
MK Okuru, 13.09.2016 12:15 (0)
Renegade/Paragon sistemi kaldırıldığı için Bioware'e karşı ufak bir garezim var.Umarım Inquisition'da ki diyalog sisteminin benzerini Mass Effect'e entegre etmezler.Diyalogların mükemmel yazıldığında hemfikirim ancak seçilen diyalogların Inquisitior'un davranışlarına bir etki yarattığını görmedim.
MK Okuru, 12.09.2016 15:06 (+1)
Gıdım gıdım gösteriyorlar gösterip elletmiyorlar. Bir ara iptal oldu zannettim uzun zaman haberi çıkmamıştı. Herhalde patlayacağı için beklentileri yüksek tutmak istemiyorlar.
MK Okuru, 11.09.2016 19:26 (0)
Gemi Normandy çok benziyor ve eksi bir versiyon olmayacağına son oyunda da gemi sağlam olduğunu varsayarsak. Muhtemelen v3 olacak. bu demek ki olaylar Mass Effect3'ten çok sonrasını konu alacak. Hatta bu oyunun sonunda ki Dede-Torun muhabbetinin geçtiği zamanda olabilir.
MK Okuru, 12.09.2016 11:04 (0)
Bin yilin oyunu no mans sky gibi sayamayacagimiz kadar gezegen kesfedebilecek miyiz. Fıss

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.