Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın 2017'nin ilk çeyreğinde çıkması bekleniyor

Shepard?

İsmet Ergül - 03.03.2016 01:41
İsmet Ergül - 03.03.2016 01:41
Mass Effect: Andromeda hakkında bilgiye muhtaç bir şekilde günleri geçirirken, EA’in CFO'su Blake Jorgenson, 2016 ve 2017 yılı için planlarını Morgan Stanley Technology konferansında bizlerle üstü kapalı olarak paylaştı. En son geçen senenin E3 fuarında karşımıza çıkan Mass Effect: Andromeda'nın büyük bir ihtimalle 2017'nin ilk çeyreğinde oyuncularla buluşması bekleniyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

2016 yılı içerisinde Mirror's Edge Catalyst, Titanfall 2 ve de yeni Battlefield oyunu üzerinde çalışacaklarını belirten Jorgenson, bol aksiyonlu, hızlı oyunları oyuncularla buluşturmayı hedeflediğini belirtti. Bilim-kurgu/aksiyon türündeki Mass Effect serisinin devam oyunu olan Andromeda'nın 2017'nin Ocak ve Mart ayları arasında çıkabileceğini üstü kapalı şekilde belirten Jorgenson, bu projelerden dolayı heyecanlı olduğunu da bizlerle paylaştı.

yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.03.2016 12:26 (0)
mass effect 1 den itibaren saveleri saklayın veya varsa zamanınız tekrar save aktararak 1-2-3ü bitirin derim tekrar zaman varken. çünkü dragon agedede olduğu gibi bioware bir bağlantı kuracak dragon age keep türü save aktarma ile andromedada ufak tefekte olsa süprizler yapacaktır ;)
MK Okuru, 03.03.2016 06:29 (0)
ADAM gibi ADAMdır Kaptan Shepard. Andromeda'nın hikayesinin önceki oyunlar ile ilgisinin olmayacağını sanıyordum, varsa eğer iyiymiş.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.