Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda'nın EA Access tarihi belli oldu

Oyunu erken oynamak ister misiniz?

Ersin Kılıç - 13.03.2017 12:58
Ersin Kılıç - 13.03.2017 13:58
Mass Effect Andromeda için artık son düzlüğe girdik. Pathfinder olarak yeni bir galaksi ve yepyeni bir maceraya atılacağımız oyun 21 Mart'ta Kuzey Amerika'da, 23 Mart'ta ise Avrupa'da satışa çıkacak. Bugün ise oyunun EA Access tarihi belli oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bildiğiniz gibi EA Access sistemi sayesinde çıkacak olan oyunları erkenden ve belli bir süresini bedava olarak oynamak mümkün. Mass Effect Andromeda'nın bu sisteme eklenişi ise 16 Mart tarihinde olacak. Yani 16 Mart Perşembe günü EA Access kullanıcıları oyunu erkenden deneme şansına erişecekler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun baı multiplayer modlarının da açık olacağı EA Access sürümünün 10 saatlik hikaye oynanışına da izin vereceği belirtilmiş. Tabi bu 10 saatlik oynanış kısmının belirtilmeyen bazı sınırlandırmaları olacak. Yani hızlı bir şekilde ilerleseniz ile bu sınırlandırılan bölümlerden ilerisine geçemeyeceksiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 13.03.2017 16:24 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.