Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın çıkış tarihi açıklandı

Geliyor sonunda!

Onur Güner - 04.01.2017 20:24
Onur Güner - 04.01.2017 20:23
Hepimizin merakla beklediği Mass Effect: Andromeda'nın sonunda çıkış tarihleri açıklandı. BioWare şirketinin genel yöneticisi Aaryn Flynn tarafından oyunun resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre oyun kısa zaman içerisinde bizlerle buluşacak. Açıklamasına öncelikle Montreal, Edmonton ve Austin'de bulunan ekip arkadaşları adına heyecanlı olduğunu belirterek başlayan genel yönetici, oyunun 21 Mart 2017 tarihinde yani Salı günü ilk önce Kuzey Amerika'da ve ardından 23 Mart 2017 tarihinde de Perşembe günü Avrupa'da oynanabileceğini söyledi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hem konusu, hem karakterleri, hem tasarlanan yeni gezegenleri, hem sahip olduğu yeni oyun sistemi hem de oluşturulan yeni türleri itibariyle Andromeda'nın şu ana kadar yapılmış en iddialı Mass Effect oyunu olduğunu söyleyen Aaryn Flynn, oyunun geliştirilmesinde yaşanan bazı sorunlardan kaynaklı sürecin aksamasından dolayı sabreden oyunculara da ayrıca teşekkür etti. Oyunun geliştirilmesinde kullanan Electronic Arts'ın göz bebeği Frostbite motorundan da bahseden Aaryn, özellikle grafik konusunda kullandıkları Frostbite motorunun altyapısını birkaç seviye yukarıya taşıdıklarını ve kesinlikle oyuncuların memnun olacağı grafiği oluşturduklarını söyledi. Bakalım oyunun grafikleri, Aaryn Flynn'ın iddiası kadar güzel olacak mı bekleyip göreceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan hatırlatalım, oyun Playstation 4, Xbox One ve bilgisayar platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.01.2017 22:48 (0)
O kadar para harcanıyor elbette çöp olmayacaktır ama BioWare eskisi gibi değil bunu kabul edelim. EA etkisi çok yoğun hissediliyor. Zamanında en iyiler arasında gördüğüm firma son 6 senedir eskiyi çok arattırıyor. Umarım oyun beklentileri karşılar da serinin son oyunu gibi hayal kırıklığı yaşatmaz.
Seviye: 1
BladesTR, 05.01.2017 08:58 (0)
Mass Effect iyi bir şekilde çıkmazsa karşımıza, herkes küfür edecek.. Böyle oyundan hiç birşey anlamıyoruz, ana senaryo önemli bizim için. ME1,2 ve 3'ü defalarca kez bitirmiş birisiyim.. 3'ü oyunda hayatımdan bir parça koptu..
MK Okuru, 05.01.2017 17:09 (0)
Herşeyi geçin dlc patch derken 2018 ocakta kavuşabiliriz oyuna anca
Seviye: 2
Silmak, 05.01.2017 05:22 (0)
o zaman ilk bir iki patch'ini alıp çıkması muhtemel olan hatalar giderildikten sonra biraz da fiyatı sakinleşince temmuz-haziran gibi alınır.
Seviye: 2
commodore 64, 05.01.2017 01:47 (0)
Frosbite 3 motorunun optimizasyon sicili temiz diyebiliriz, hafif bugları mevcut tabi umarım bu oyunda sorunsuz olur. Mass Effectin iyi optimizasyon gerektiren hem taktiksel hem de aksiyonu yüksek bir oyun yapısı var.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.