Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda'nın çıkış tarihi sızdırıldı

Dark Horse büyük pot kırdı

Hürcan Köse - 10.10.2016 13:41
Hürcan Köse - 10.10.2016 13:40
Popüler oyunların çizgi roman ve kitaplarını basması ile ünlü olan Dark Horse Comics, Mass Effect Andromeda'nın resmi sanat kitabının da basımını üstlendi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Electronic Arts bugüne kadar Mass Effect serisinin yeni oyunu hakkında ufak ufak bilgiler verip bazı videolar yayınlamış olsa da oyunun tam olarak hangi tarihte çıkacağını açıklamamıştı. Dark Horse'un yeni Mass Effect kitabı için siteye girdiği açıklama ise oyunun çıkış tarihini bir bakıma sızdırmış durumda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Açıklamda kitabın önümüzdeki sene 21 Mart'ta çıkacağı yazıyor. Ancak takılmamız gereken detay bu değil. 21 Mart'a ek olarak, kitabın oyun ile aynı zamanda çıkacağı da yazıyor. Yani kitap 21 Mart'ta çıkıyorsa bu oyunun da o tarihte, ya da en azından 21 Mart'a yakın bir tarihte çıkacağı anlamına geliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Electronic Arts veya BioWare konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. 7 Kasım'da gerçekleşecek olan N7 Günü'nde resmi bir açıklama geleceğini bekliyoruz.

yorumlar (14)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.11.2016 04:17 (0)
Muhtemel çıkış tarihi 21 Mart yani 3.21.2017, 3..2..1 fakat ben daha erken tarihte çıkacağını düşünüyorum.En azından Ocak-Şubat aralığında.satış fiyatı 59dolar buda yaklaşık 180 tl civarı :) ve de iyi bir sistem gereksinimi..gelmiş geçmiş en iyi mass effect oyunu bu olacak bence
MK Okuru, 11.10.2016 00:07 (0)
Uğursuz ay seçmişler mart nedir arkadaş. Dragon Age 2 ile Mass Effect 3 de o ay çıkmıştı. Bu oyunda aynı talihsizliği yaşamaz inşAllah.
MK Okuru, 10.10.2016 14:51 (0)
40 dolar çok ucuz değil mi. EA böyle birşey yapmaz bence.

--------------------------------------

O kitabın fiyatı sevgili okur :)
MK Okuru, 10.10.2016 15:14 (0)
Bence artık çıkmalı 2.seriden sonra epey zaman geçti eğer çıkmazsa zaten half life 3 gibi olma yolunda ilerleyebilir :-)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.