Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın çoklu oyuncu mod'undan yeni detay

E iyimiş

Furkan Sakoğlu - 17.01.2017 15:46
Furkan Sakoğlu - 17.01.2017 15:45
RPG severlerin son zamanlarda en çok beklediği yapımların başında gelen Mass Effect serisinin yeni oyunu Mass Effect: Andromeda, bizleri Samayolu galaksisinden alıp en yakın komşumuz olan Andromeda galaksisinde destansı bir yolculuğa götürecek. DICE'ın geliştirmiş olduğu yeni nesil FrostBite 3 motorunun desteği ile, inanılmaz bir görsel şölen sunması beklenen Mass Effect: Andromeda, yıkılabilir çevre elementleri ile ilginç bir deneyim sunacak gibi gözüküyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Bugün ise Mass Effect: Andromeda'nın çoklu oyuncu mod'undan yeni bir detay açıklandı. BioWare'den yapılan açıklamaya göre Mass Effect: Andromeda'nın çoklu oyuncu mod'unda yapmış olduğunuz bazı etkinliklerin sonuçlarında kazanacağınız ekipmanlar, oyunun tekli oyuncu kısmında da gözükecek. Bu şekilde oyunun tekli oyuncu mod'u ile çoklu oyuncu mod'unun arasında bir bağ kurulacak, ancak bu bağın Mass Effect 3'te olduğu gibi hikayeye etki etmeyeceğinin de altı çizilmiş. Mass Effect: Andromeda'nın tekli oyuncu mod'undan şüphemiz yok, ancak çoklu oyuncu kısmında nasıl bir başarı sergileyeceğini görmek için 21 Mart'ta kadar beklememiz gerekiyor. Yapım 21 Mart'ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini almış olacak.
yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.01.2017 16:12 (0)
Gta v coklu oyuncu modundan dolayi hala oynaniyor neden yapimcilar ona benzer bir sey yapmiyor? Watch Dogs 2 den oyle bir sey beklerdim hatta daha eglenceli olurdu.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.