Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın dopdolu yeni fragmanını kaçırmayın!

Ya sen ne kadar mükemmel görünüyorsun öyle

Hürcan Köse - 02.12.2016 07:34
Hürcan Köse - 02.12.2016 07:33
Dün gece düzenlenen The Game Awards 2016'nın belki de en çok beklenen isimlerinden birisi olan Mass Effect: Andromeda'nın yeni fragmanı sonunda yayınlandı ve bu fragmanda daha önce görmediğimiz birçok şeyi görme şansını yakalıyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Hem oyunun evrenine derme çatma bir gözatıyor, hem de şehirde ve aksiyon sırasında oynanışın nasıl olacağını görüyoruz ve açıkça söyleyebilirim ki şu haliyle oyun mükemmel görsellere sahip. Daha önce Mass Effect: Andromeda'yı genellikle karanlık atmosferi ile görüp tanımıştık ancak bu fragmanda gayet ışıklı, güneşli ve renkli mekanlar da bulunmakta. Bu yüzden çok farklı şeyler görebiliyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunda artık aksiyon ve rol yapma öğelerinin yanında açık dünya, hatta açık evren oynanışına da büyük oranda yer verilmiş. Artık zanaat üzerine daha büyük bir önem veriliyor ve yeni jetpack mekaniği ile gezegenleri ve şehirleri çok daha rahat bir şekilde keşfedebiliyoruz. Lafı daha fazla uzatmıyor ve sizi bu mükemmel fragman ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (20)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.12.2016 09:34 (0)
mükemmel mi.... mass effect1'den kalma yüz animasyonları.. yeni gittigimiz galakside ceteler vs.. harika gercekten.bir incik boncuk toplama eksikti MEd o da var.. en azından savaslar akıcı duruyor
MK Okuru, 04.12.2016 14:03 (+1)
Homolukla lezbıyenlıgı kaldırsınlar ıgrenc oluyor oyunlara bulastırmayın lutfen
MK Okuru, 04.12.2016 03:02 (0)
Şu ot toplama olayını inqusition'daki gibi batırmazlar umarım. Ot toplamaktan botanik bilim dalı uzmanı oldum.
MK Okuru, 03.12.2016 13:42 (0)
Lanet olsun Hürcan neden mk profil resmin yok? yoksa federallerden mi saklanıyorsun federallerin canı cehenneme ahbap derhal bir profil resmi koy adamım :))))

--------------------------------

Anonimim ben, ben aslında burda yoğum, siz beni kendi kafanızda yaratıyorsunuz :O

Hürcan :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.