Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın hikayesine ait ipuçları ortaya çıktı!

İnsanlık yine büyük bir mücadelenin içinde

Emin Çıtak - 30.03.2016 11:10
Emin Çıtak - 30.03.2016 11:09
Mass Effect: Andromeda Bioware'ın özenle sakladığı küçük sırrı. Oyun hakkında muhtemelen EA Play'e kadar kesin ve net şeyler öğrenemeyeceğiz. Fakat oyunun ana temasının yeni bir galaksi ve insanlığın burada olan kolonileşme çabası olacağı da bir tarafa not düşülmüş durumda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


NeoGAF'ta ortaya çıkan yeni bilgilere göre oyunun hikayesiyle ilgili bazı ipuçları ortaya çıkmış durumda. İnsanlığın Andromeda'ya gitmesinin sebeplerinin başında yeni bir ev bulabilmek var. Aynı zamanda bu kez oyun kolonileşme üzerinden gittiği için tek parça açık dünya ve yüksek özelleştirme seçenekleriyle gelecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bakalım ne kadarı doğru veya yanlış. Hepsini çok yakında göreceğiz gibi geliyor. Mass Effect: Andromeda'yı oynamak içinse 2017'nin başına kadar beklememiz gerekiyor.

yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 30.03.2016 23:26 (0)
3. oyun gibi bir mantık yurutulecekse boşuna oyunu piyasaya cikarmasinlar... Ya da bir trainer ile butunlesik piyasaya surulsun. Malum olumsuz dusmanlari hile yapmayanlar olduremiyor...
MK Okuru, 30.03.2016 21:15 (0)
Hersey kotulesir bir kahraman ortaya cikar ve herkesi kurtarir vs.shepard,hawke,inquisitor,warden..
MK Okuru, 30.03.2016 12:03 (0)
Bioware oyunlarında ana hikayeden çok yan hikaye ve karakterlerin daha keyif verdiğini düşünüyorum,yoksa klişe " choosen one " teması üzerinden ilerliyorlar.
MK Okuru, 30.03.2016 15:37 (-1)
Yine sağdan soldan adam topla-mahalle kavgasına git şeklinde olmazsa neyim...
MK Okuru, 30.03.2016 13:49 (0)
Daha kotusu refuse endıng'in canon halıne getırılme, ıhtımalı. Gercı shepard tan cok sonra gececek gıbı duruyor, pekı dunyamız a ne oldu da andromedaya gıdıyoruz? Reaper? Cerberus? Nukleer? Cok soru var.
Seviye: 5
youkiboy, 30.03.2016 13:07 (0)
ikinci kitapta olması lazım quarianlar keşif gemileri gönderiyordu diğer galaksilere burada da muhtemelen alliance ın bir keşif ekibi olabilir.Asıl soru işareti hangi zaman aralığında geçeceği..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.