Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın kapak görseli büyüleyici

Hemen gelsin

Ersin Kılıç - 08.11.2016 10:55
Ersin Kılıç - 08.11.2016 10:55
Sizi bilmem ama dün yayınlanan yeni tanıtım videosundan sonra Mass Effect: Andromeda için heyecanım bir hayli artmış durumda. Hemen Normandy gemisine atlayıp Andromeda galaksisinin en ücra köşelerine kadar dolaşasın var. Oyunun heyecan verici bu yeni videosundan sonra yayınlanan kapak görselleri ise heyecanımdan mıdır bilmiyorum ama bana oldukça güzel geldiler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

özellikle PC versiyonu için yayınlanan görselin oldukça şık gözüktüğünü söylemem gerekiyor. Kask ile birleştirilen gezegen silüeti ve karakterimizin duruşu kapağa ayrı bir hava katmayı başarmış. Konsol kapakları yine şık dursa da PC kapağı kadar etkileyici durmadıklarını da kabul etmek gerekiyor. Aşağıdan yayınlanan kapak görsellerine göz atabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.
Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.11.2016 15:06 (0)
O değilde eskiden oyunlarla ilgili tek tük fotoğraflar yayınlanırdı onlardan biride kapak fotoğrafıydı yani eskiden sadece kapak fotoğrafına bakarak oyun alınan devirler vardı ve harbiden bu oyunlar iyi çıkardı.Şimdiki oyunlarda kötü değil ama oynanış videoları var,grafikler var bir sürü unsur var..
MK Okuru, 08.11.2016 18:05 (0)
umarım şu efsane seri hakettiği değeri alabilir en azından witcher 3de nasıl seriyi daha ilk defa duyanlar serinin fanıyım diyosa buna da yapmalarını istiyorum ve tabi ki de türkçe olması olabilecek en iyi şey olur
MK Okuru, 08.11.2016 16:48 (0)
En çok da silahları özledim ve tasarımlarda değişikliğe gidilmemiş gibi gözüküyor.Ancak oyunda zırh çeşitliliğinin olmasından yanayım bu yüzden diğer oyunlara göre çok fazla rpg öğesi içerdiği için en sevdiğim oyun 1. oyundu.Umarım bu oyunda da aynısı olur.
MK Okuru, 08.11.2016 14:19 (0)
en iyisi PC kapağı olmuş diğer konsoldakilerede kapak olmuş HA HAHA HAHA HA

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.