Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın multiplayer videosu sonunda teşrif etti

Oyunun multi modları nasıl?

Ersin Kılıç - 15.03.2017 00:01
Ersin Kılıç - 15.03.2017 01:00
Çıkışına kısa bir süre kalan Mass Effect Andromeda'nın multiplayer betası bildiğiniz gibi iptal edilmişti. Oyunun çoklu oyuncu modları konusunda çok fazla materyal paylaşmayan Bioware firması sonunda bu sessizliğini bozdu ve bu konuda yaklaşık altı dakikalık bir video ile karşımıza çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyunun bu multiplayer odaklı videosunda karakter ekranından oyunun farklı modlarına kadar birçok detaya yer verilmiş. Düşmanların akın akın geldiği mod dışında görev bazlı modlara da sahip olan çoklu oyuncu modlarında karakter kişiselleştirme anlamında da birçok detaya yer verilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Perşembe günü EA Access ve origin Access üzerinden 10 saatlik bir oynanış sunacak olan Mass Effect Andromeda'nın resmi çıkışı ise önümüzdeki hafta gerçekleşecek. Oyunun multiplayer odaklı bu yeni videosuna aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.03.2017 11:31 (0)
Oyunu doldurmak için yapılmış bir mod. Olmasa sorun olmazdı. Fazla uzun soluklu olmamakla beraber oynanır.yine parayla paket satın alma olayları koymuşlar.klasik emici ea işte
MK Okuru, 15.03.2017 08:51 (0)
ME3 ile birebir aynı gözüküyor. Şahsen ME3'ün multiplayerı single bir rpg ele alırsak güzel olsa da ben yeni oyunla geliştirmelerini beklerdim. Çünkü şu hali uzun soluklu değil. Neyse ME serisini multisi için oynamıyoruz sonuçta :)
MK Okuru, 15.03.2017 08:32 (0)
Silahların işleyişi ve harita büyüklüğü dışında fark yok multide. Aynı mE3 ile gelen online mod.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.