Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın yeni bilgileri bugün geliyor!

Yeni karakterler, yeni dünyalar!

Ersin Kılıç - 07.11.2016 13:47
Ersin Kılıç - 07.11.2016 13:47
Uzun süre önce duyurulmasına rağmen hakkında çok az bilgiye sahip olduğumuz Mass Effect: Andromeda için EA Games geçtiğimiz hafta bir program başlatmış ve oyunun bilgilerinin çok yakında açıklanacağını da belirtmişti. işte beklenen o gün geldi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Firmanın resmi sitesinden oyunun eski bir videosu ile birlikte bir duyuru yapıldı. Bu duyuruya göre Mass Effect: Andromeda ile ilgili yeni bilgilere bugün içerisinde kavuşacağız. henüz bu konuda net bir açıklama yapılmamış olsa da oyunun yeni oynanış videosunun gösterileceği daha önceden açıklanmıştı. Ayrıca atılan bu Tweet ile birlikte "Yeni karakterler, yeni dünyalar... yepyeni bir galaksi" ibaresine de yer verilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ne diyelim, merakla bekliyoruz!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.