Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın yeni videosu bizi göreve davet ediyor

The Andromeda Initiative programı başlamak üzere

Ersin Kılıç - 02.11.2016 01:04
Ersin Kılıç - 01.11.2016 23:01
Son olarak Playstation 4 Pro'nun duyuru etkinliğinde yeni videosu ile karşılaştığımız Mass Effect Andromeda için oldukça ilginç bir tanıtım videosu yayınlandı. Bioware ve EA Games yayınladıkları bu video ile birlikte oyuncuları bir göreve davet ediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

The Andromeda Initiative adı verilen bir görev hakkında ilk bilgilere ulaşacağımız bu etkinlik için bir kayıt sayfası da oluşturulmuş durumda. Bu sayfaya girip mail adresiniz, doğum tarihiniz ve ülkeniz ile görev kaydınızı oluşturabiliyorsunuz. Kayıt olanların özel bir eğitim fırsatı yakalayacağı ve sonucunda ödüllendirileceği de nor düşülmüş. Bu ödül kısmının oyunun ilerde yapılacak olan betası ya da oyuna özel bir içeriğe sahip olma gibi bir sonucu olabilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni detayların ve program takviminin 7 Kasım'da açıklanacağı da not düşülmüş. Yani oyun ve bu program ile ilgili yeni detaylara 7 Kasım'da ulaşabileceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

The Andromeda Initiative programına buradan kaydolabilir, oyunun videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.


yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 02.11.2016 00:49 (0)
Üçüncüden 600 yıl sonra geçecekmiş. Yuh! Gitti onca yazılan güzelim karakterler. Kıydılar resmen. Bioware eskisi gibi değil aynı kalitede karakterler yazamıyor. Gördük Mass Effect 3 de. James Vega sırf bizim Volkanın üstüne yürüsün diye yazılmış bir karakterdi. Liara, Tali, Garrus... Hepsi gitti...
MK Okuru, 02.11.2016 19:09 (0)
Klıse cıkmamalı benzer olmamalı o yuzden ıyı gorunuyor benzer cok gorev vardı turkce cıkarsa daha ıyı olur ps4 proda harıka olur vr destegı varmı yokmu bılmıyorum
MK Okuru, 02.11.2016 18:14 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.