Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'yı erkenden oynayabilirsiniz

Ücretsiz deneme sürümü derdinize deva olacak

Hürcan Köse - 26.01.2017 11:47
Hürcan Köse - 26.01.2017 11:46
Bioware'in merakla beklenen yeni oyunu Mass Effect: Andromeda'yı erkenden oynamak isteyen oyuncuların birer EA Access üyesi olması yeterli. Electronic Arts'ın son bir-iki yıldır izlediği 'ücretsiz erken erişim' politikası aslında teknik olarak ücretli olsa da, EA Access'e sahip olan oyunculara çeşitli AAA oyunları erkenden denetiyor olması gerçekten güzel bir hizmet. Bu kez oyuncular Mass Effect: Andromeda'yı çıkışından 5 gün önce, 10 saatliğine oynayabilecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aslında Bioware'in diğer oyunları ile de aranız iyiyse 10 saatlik bir sürenin başlangıç için oldukça kısıtlı olduğunun farkındasınızdır. Herhalde bu süre içerisinde ancak hikayeye giriş yapmış olacağız. Yani en azından, böyle olmasını umuyoruz. Lafın kısası, eğer EA Access üyeliğiniz varsa Mass Effect: Andromeda'yı 16 Mart'tan itibaren 10 saatlik bir süre boyunca oynayabileceksiniz. Tıpkı Battlefield 1'in deneme sürümünde olduğu gibi Andromeda'yı da satın almanız gerekmeyecek. Elbette 10 saatlik sürenizin sonunda devam etmek isterseniz oyunu satın almanız gerekiyor. Direkt olarak kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 26.01.2017 13:36 (0)
Seviye: 1
Paradise313, 26.01.2017 20:21 (0)
net baglantım kötü oldugundan 2 kere gidior yazdıklarım birini sileseniz sevinirim
Seviye: 1
Alicenko, 26.01.2017 14:02 (0)
Ben bioware ı sevipte ea accees olmayan biri olduğunu zannetmiyorum

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.