Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect 4

Mass Effect serisi yeni nesile geliyor mu?

Evrenin en önemli sorusunun cevabı ne?

Erdem Taş - 03.03.2014 11:36
Erdem Taş - 03.03.2014 11:33
Geçtiğimiz neslin en ilgi çekici serilerinden biri olan Mass Effect serisi, bildiğiniz gibi 4. oyunu ile karşımıza çıkacaktı. Ancak Playstation 4 ve Xbox One konsolu kullanıcıları, bu serinin eski oyunlarının da gelmesini istiyordu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

 Oyunun yapımcılarından Aaryn Flynn, Twitter'daki gönderisiyle serinin hayranlarını sevindirerek, Mass Effect serisinin tekrardan düzenlenmiş bir şekilde gelebilecek ihtimalin olduğunu dudak altından açıkladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mass Effect serisi hayranlarından birinin 82 gün önce gönderdiği tweet'e cevap veren Flynn, böyle bir konu üzerinde tartıştıklarını, gelişmelerden haberdar edeceğini açıklayarak az da olsa bu konuda umut aşıladı diyebiliriz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

BioWare firması Mass Effect 4 için bu kadar uğraşırken, açıkçası Remastered yani tekrardan düzenlenmiş bir oyunu nasıl ve ne zaman çıkacağı konusunda biraz soru işaretlerimiz bulunsa bile, oyunun başarılı olacağını umuyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 5
ibrahimAvci, 04.03.2014 09:19 (0)
mass effect 3 me2 kopyasıydı bu sebeple me2 de gördüğüm
kaliteyi me3 te göremedim asıl sorum mass effect 4 ün klişe
olup olmayacağı eğer psx4 ve x1 gelecekse milletin ağzı
sulanır oyundan beklentim 60 saat ve üstü olması

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.