Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect 4

Mass Effect'in savaşları oyuncuya meydan okuyacak!

"Zor" bir Mass Effect gerçekten de aradığımız şey olabilir

Emin Çıtak - 01.06.2015 15:52
Emin Çıtak - 01.06.2015 15:52
Artık gözümüz kulağımız E3’te. Bu yıl E3’ün en merak edilen iki olayından biri ilk kez Mass Effect’in gösterilecek olması. Diğeriyse Bethesda’nın ilk kez kendi konferansını düzenleyecek olması.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mass Effect serisi özelikle ikinci oyunla beraber oynanış mekaniklerini çok iyi hale getirmiş olsa da ortada hep büyük bir problem vardı: Oyunun gerçekten de çok kolay olması. Mass Effect 3’ün çoklu oyuncu kısmı olmasa, hikaye içerisinde bir kez bile oyunu rahatça bitirebilmeniz mümkündü. Hatta bu durum yüksek zorluk seviyeleri için de geçerliydi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Bioware’dan Jos Hendriks’in attığı tweet’ler oyunun belki de en zayıf özelliğine açıklık getiriyor. Günümüzde From Software oyunlarının uyguladığı “oyuncuya meydan okuyan oyun” mantığı bir nebze olsun Mass Effect’e de sıçrayacak gibi görünüyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Jos’un attığı tweet’lere göre yeni Mass Effect’in düşmanlarının şakası yok! Eğer söyledikleri gerçekse ve Mass Effect nihayet sağlam bir zorluk seviyesi sunarsa gerçekten de harika olabilir.

yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 21.07.2015 16:00 (0)
Mass effect3 cocuga anlatilan bir hikaye Bakalim bu sefer kadin shepardin hangi hikayesini anlatcak cocuguna en son cocuk kadindan bir tane daha hikaye istiyodu kadinda cok gec oldu saat ama anlatayim dio öylede oyun bitiyo
MK Okuru, 14.06.2015 20:39 (0)
Zorluk çok da dert değil. Hikaye sağlam olsun, özellikle sonu ^^
MK Okuru, 01.06.2015 20:13 (0)
MK Okuru, 01.06.2015 18:45 (0)
çok zor dövüş sistemi bir oyunun çok iyi oyun manasına gelmez.mass effect'de zaten bir dövüş eksenli oyunda değil hikaye eksenli bir oyun.zorluk sistemiyle oynamak yerine yapay zekayı düzeltmek çok daha doğrudur.
MK Okuru, 01.06.2015 16:46 (0)
Bloodborne ile çıta çok daha yukarıya çekilmiş durumda.Üstünden atlamaları zor.
MK Okuru, 01.06.2015 16:14 (0)
Sevişmeleri oyuncuya meydan okuyordu çok güzel sahneleri vardı(Şimdi abaza damgası yeriz)Yapay zeka sıfır yeni oyunda düzelirse iyi olur

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.