Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 16.06.2012

Mesaj Sayısı: 114

son yorumlar

Windows 10'un yeni güncellemesi oyun mod'u tuşuyla geliyor

30.03.2017 14:45

Donanım değiştirmeden nasıl bir program ile oyunlarda performans artışı yapılabilir ki. Hadi diyelim yaptın bunun yüzdesi ne kadar olabilir.Diyelim %5 - %10 arası bir performans artışı oldu bunun oyunlar üzerinde herhangi bir etki yapacağını sanmıyorum. -_- Ama oyun oynadığımız sırada arkada çalışan bir windows programı oyun içi anlık fps düşüşlerini ya da donma problemlerini ortadan kaldırıyorsa yine başarılı bir iş olarak yorumlanabilir. Bakalım hep birlikte göreceğiz.

Mass Effect Andromeda'da Batman göndermesi bulundu

28.03.2017 16:17

Yapımcılar heralde olmamış bir oyun olduğunu biliyorlardı. "Oyunun mekaniklerini düzeltemeyince, böyle ilgi çekici şeyler ile ön plana çıkarak oyunun satışlarında bir etken olma ihtimali üzerine çok kafa yormuş olmalılar ki böyle saçma salak şeyler yapmanın bir şeyler değiştireceğini umdular sanırım." Tırnak içinde durduğum cümle ne kadar karmaşık olsa da yapımcıların yapmaya çalıştığı şeyin bir örneğini vermek istedim. :)

Playstation 4'e 4K video desteği geliyor

28.03.2017 09:23

Gereksiz bir özellik olmuş.

Mass Effect Andromeda inceleme puanları hayal kırıklığı yarattı

27.03.2017 16:24

Gta 2'de bile daha güzel hareket animasyonları var. Komedi gibi :D

Türk basını yine oyunlara sardı!

22.03.2017 15:36

Ailelerin ilgisizliğini, ihmahkarlığını haber yapmak tabiki zor geliyor. Haberi yapan kişi veya kurumlar direkt hedef haline gelecekler. Bu nokta da en basiti sorunun kaynağını kimseyle ilgili olmayan bir şeye atarak, olayın iç yüzünü incelemekten ve sorunun kaynağının çözümünü getirmekten çok sorun budur diyip işin içinden çıkmaya çalışıyorlar. Sorun kimseye doğrudan dokunmadığı için bir taşla iki kuş vurmuş oluyorlar. Klasiktir ama yine de söyleyeceğim. O yaşta bir çocukta bir sıkıntı var ise esas kaynağı aile'dir. Tabiki çevresel faktörler yabana atılamaz. Onlarında etkisi vardır ama esas sorun ailelerin çocukları ile ilgilenmesi gerekirken aşırı ve sorumsuzca çok fazla kendi hallelerine bırakıyorlar. Çocuk da bir bir çok faktörlerden etkilenerek kendi doğrusunu ve kendi yanlışını belirliyor. Durum böyle olunca gerçekleşen olay o çocuğa göre normal bir duruma dönüşüyor. Günümüz dünyasının acı gerçekleri maalesef. Üzücü...
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

The Witcher 3'e PC vs PS4 karşılaştırma videosu!

18.05.2015 17:26

Millet iyice sıyırdı. Bedeva avukatlık mesleğinde sanırım artık para veriyorlar. Pc ve konsol avukatlığını kendi üzerinize borç bildiniz yahu. Neyin kafasını yaşıyorsunuz, neyin peşindeşiniz halen anlamış değilim. Yorumların çoğu oyun hakkında değil. Konsol pc çatışması hakkında. Siz esas konuya geri dönün bence. Oyun konsolda da pc'de de kötü gözüküyor kanımca. Son zamanlarda çıkan oyunlarda vaad edilen grafik kalitesi bir türlü verilemiyor. Eski oyun grafiği üzerine bir iki yenileme yapılıp piyasa sürülmüş gibi bir durum var. Her iki platform da grafik olarak çok geri bir görünüm sunuyor. Bu da oyun programcılarının kolaya kaçarak milyonları cebe indirdiğinin bir göstergesi bana göre. Bu duruma bir dur demek lazım. Büyük vaadler ile gösterilen ağızları açık bıraktıran o grafiklerle oynamak için pc veya konsollara verilen paralar boşu boşuna veriliyor. Görsel güzellikte, donanım ne kadar güzel olursa olsun, iş gene grafik programcılarına düşüyor. İşlerini iyi yapmadıkları sürece milyarlar versen görüntü güzel olmaz. Tadı kötü olan veya bayat balığı istediğin şekilde pişir tadı güzel olmayaktır. :D Tabi şimdi herşey grafik mi diyenler olacaktır. Doğrudur konu da önemli konu ve oynanış güzelse grafik pek de önemli olmuyor ama ben çok iyi bir donanıma sahipsem güzel grafik de isterim. Katılan olabilir olmayabilir. Velhasıl konsol pc çatışmasını kenara bırakında esas konuşulması gerekenleri konuşun. Unutmayın ki eğer kişi bir fikri kafaya koyduysa mümkün değil onu değiştiremezsiniz. Sadece sayfalar süren tartışmalar ortaya çıkar. Ve her devasında da her iki kişi kendini haklı çıkartacak gerekçeler öne sürer bu böyle gider. :)

PC oyunculuğu son 5 yılda 2 kat büyüdü

05.01.2017 11:23

Bu sistem güzel tabi ki ama türkiye için malum internet hızlarıyla mümkün olacak bir şey gibi durmuyor. Zaten türkiyeye de geleceğini sanmıyorum. Gelse de en son bize gelir.

Phil Spencer: "PC'ye özel oyunlar yolda."

20.02.2017 16:47

Evet büyük değer veriyorlar. Windows mağazada oyun fiyatları o kadar uygun ki ağlayası geliyor insanıın. 300 tl'cik bir şey değil. Bu imkanı bize sağladığı için çok teşekkür ederiz postacı sana. -_-

Steam'deki oyunların neredeyse %40'ı bu sene çıktı

01.12.2016 09:27

Fifa serisini de Steam'de görmek istiyoruz.

Watch Dogs 2'nin 1.11 güncellemesi yayımlandı

14.02.2017 10:50

Kutulu oyun satın alamıyorsun el yakıyor. Dijital alıyorsun internet kotası hızı derken inmesi işkenceye dönüyor. Birde üstüne gelen hayvani boyutlardaki güncelleme paketleri ile işin içinden çıkamaz hale geliyorsun. Oyun oynamak da hakkaten hele hele bu devirde lüks oldu.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.