Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 16.06.2012

Mesaj Sayısı: 140

son yorumlar

Steam'deki gizli oyun

19.05.2017 16:04

Bu kadar basit bir oyun ile neyi test ediyorlar acaba. Orası da merak konusu.

PES 2018 ilk videosu ile birlikte duyuruldu!

17.05.2017 18:05

ozan86; Yıllardan beri bir fifacı olarak fifa'nın Pesin gerisine düştüğü yılları çok iyi biliyorum. Hele hele pes 2006, fifa'yı baya bi sollamıştı. Görselliği olsun animasyonları olsun, Pc tarafında pes ile fifayı o yıllarda karşılaştırdığımızda fianın çok kötü bir grafiği vardı. En yüksek ayarlarda bile pesin gerisinde kalıyordu. Daha sonraları ise fifa pek gelişme gösteremedi. Tam yılını hatırlamıyorum ama fifa pc için de yeni nesil grafik motorunu kullanmaya yönelik bir adım attı. Tabiki motor henüz tam oturmadığı için o sene pek bir şeyler yapamadı. Ama ilerleyen senelerde kendini yavaş yavaş gösteremeye başladı. Özellikle 2014 senesinde büyük bir atağa kalktı. Velhasıl, piyasada rakip olması biz futbol severler için çok iyi oluyor. Birbirini geliştirerek bizlere güzel ürünler veriyorlar.

PES 2018 ilk videosu ile birlikte duyuruldu!

17.05.2017 12:38

Lazım mı? Değil tabi. Pes hayranları tabi beklesin. Belki bu sene bir şeyler yapabilir. Şaka bir yana, pes kendini geliştireceğine her sene daha da dibe vuruyor. Kalıplaşmış kontrol kodlarından kurtulamadı bir türlü. Kontrol ettiğiniz adamlar put gibi hareketleri çok ağır. Animasyon çok kötü. Öğrenmek yaptığınız antremanlar çok sıkıcı. Bir şey öğreneceğim diye giriyorsunuz ama hemen sıkılıp çıkıyorsunuz. Fifa tarafında ise tamamen eğlenceli bir mod gibi antremanlar. 1-2 saat boyunca bu antremanlarda zaman geçirdiğimi biliyorum. Çoğu zaman vaktimi antremanlarda geçiriyorum. Bir nevi gaza getiriyor sizi ve online modları oynama isteği getiriyor daha da çok. Pesin maç içi animasyonları da çok kötü. Pc tarafında tabiri caize ..... batırmış zaten. Yorumlarım yanlış anlaşılmasın ha. Fifa sütten çıkmış akkaşık değil. Pesin yokluğunda iyice rahata verdi. Şu hikaye modu dışında büyük bir yenilik getirmedi yani. O da herkese hitap etmiyor. Diğer yaptıkları yenilikler pek göz alıcı değil. Velhasıl Pesin kendini geliştirmesi lazım. Yoksa 2013'den sonraki hezimetlerine bir yenisini daha ekler.

NieR: Automata korsana yenik düştü!

10.05.2017 12:42

O gün 1 saat uyku ile duruyordum. Olacağı bu işte. +1

NieR: Automata korsana yenik düştü!

08.05.2017 16:17

Son cümle biraz tuhaf olmuş. Dalgınlığıma geldi heralde. :) "Para sıkıntı olmayan ama yine korsan oynayan kesimde var" diye olacaktı o cümle.
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

The Witcher 3'e PC vs PS4 karşılaştırma videosu!

18.05.2015 17:26

Millet iyice sıyırdı. Bedeva avukatlık mesleğinde sanırım artık para veriyorlar. Pc ve konsol avukatlığını kendi üzerinize borç bildiniz yahu. Neyin kafasını yaşıyorsunuz, neyin peşindeşiniz halen anlamış değilim. Yorumların çoğu oyun hakkında değil. Konsol pc çatışması hakkında. Siz esas konuya geri dönün bence. Oyun konsolda da pc'de de kötü gözüküyor kanımca. Son zamanlarda çıkan oyunlarda vaad edilen grafik kalitesi bir türlü verilemiyor. Eski oyun grafiği üzerine bir iki yenileme yapılıp piyasa sürülmüş gibi bir durum var. Her iki platform da grafik olarak çok geri bir görünüm sunuyor. Bu da oyun programcılarının kolaya kaçarak milyonları cebe indirdiğinin bir göstergesi bana göre. Bu duruma bir dur demek lazım. Büyük vaadler ile gösterilen ağızları açık bıraktıran o grafiklerle oynamak için pc veya konsollara verilen paralar boşu boşuna veriliyor. Görsel güzellikte, donanım ne kadar güzel olursa olsun, iş gene grafik programcılarına düşüyor. İşlerini iyi yapmadıkları sürece milyarlar versen görüntü güzel olmaz. Tadı kötü olan veya bayat balığı istediğin şekilde pişir tadı güzel olmayaktır. :D Tabi şimdi herşey grafik mi diyenler olacaktır. Doğrudur konu da önemli konu ve oynanış güzelse grafik pek de önemli olmuyor ama ben çok iyi bir donanıma sahipsem güzel grafik de isterim. Katılan olabilir olmayabilir. Velhasıl konsol pc çatışmasını kenara bırakında esas konuşulması gerekenleri konuşun. Unutmayın ki eğer kişi bir fikri kafaya koyduysa mümkün değil onu değiştiremezsiniz. Sadece sayfalar süren tartışmalar ortaya çıkar. Ve her devasında da her iki kişi kendini haklı çıkartacak gerekçeler öne sürer bu böyle gider. :)

Yeni DENUVO tamamen kırıldı!

04.05.2017 15:57

Kırılsın oh olsun. 200-300 TL'ye oyun mu olur arkadaş soyup soğana çeviriyorlar milleti. Kıytırık bir oyun bile şu sıralar 20-30 TL. Fiyatları aşağı çekin biraz millet de korsana yönelmesin. Çıkardığınız oyunları bile artık tam çıkarmıyorsunuz. Oyunun %10'unu verip, DLC'ler ile ekstra paralar alıyorsunuz milletten. Oyun içinde artık kostüm yüzük kılıç gibi eşyalar bile paralar ile satılıyor. Her ince detaytan para koparmaya çalışıyorlar. Yuh ya yuh. Korsan oyunu savunmuyorum ama ortalık ta alternatif olmayınca birlik olup fiyatları aynı düzeyde tutuyorlar. Cebinizdeki kuruşa bile göz dikmişler. Piyasada ucuz oyun satan yerler var diyorsunuz. Evet ama ne kadar ucuz yeni bir oyun 200 TL ise taş çatlasın 170TL'ye bulabiliyorsun piyasada o oyunu. Diğer şekilde ise eski oyunların fiyatlarını sanki büyük bir indirim yapmış gibi %75 %60 gibi oranlarda satmaya çalışıyorlar. O oyunların şu anki piyasada olması gerekn fiyatı zaten o indirimli fiyatlar. En basitinden Red Alert 3 2008 yılında çıkmış steam'de bildim bileli fiyatı 30TL civarında üzerinden tam 9 sene geçmiş. Resmen fahiş fiyata satılıyor. Birde yaz kış bilmem cadılar bayramı yada kara cuma yada arada indirimler yapark 7 tl düşürüyorlar. Sorsan indirim yapmışlar. Tam dolandırıcılık. Tekrar ediyorum korsan oyunu savunmuyorum ama yaşananlar onlara müstehak bence.

PC oyunculuğu son 5 yılda 2 kat büyüdü

05.01.2017 11:23

Bu sistem güzel tabi ki ama türkiye için malum internet hızlarıyla mümkün olacak bir şey gibi durmuyor. Zaten türkiyeye de geleceğini sanmıyorum. Gelse de en son bize gelir.

Phil Spencer: "PC'ye özel oyunlar yolda."

20.02.2017 16:47

Evet büyük değer veriyorlar. Windows mağazada oyun fiyatları o kadar uygun ki ağlayası geliyor insanıın. 300 tl'cik bir şey değil. Bu imkanı bize sağladığı için çok teşekkür ederiz postacı sana. -_-

PlayStation 4'ün 1TB'lık versiyonunun Türkiye fiyatı belli oldu!

15.07.2015 08:59

Herkesin düşüncesine saygılıyım. Ama fiyat konusunda değilim. 1200TL PS4 nereden alınıyor anlamış değilim. İlk çıktığında fiyatı öyle idi sanırım. Sonra artmıştı sanırım. Tam emin değilim ki haber başlığında bile 1499 tl yazıyor hadi bir oyun hediye falan diye. Kolların fiyatı konusuna gelirsek 150 TL'lik kollar nereden geliyor. Anlık indirimler sonucu alınmış gibi duruyor sanırım. Ki internetten alış veriş yapmadığımı pekde güvenmediğimi sayarsak güvenmeme sebebim de ya çok geç gelmesi yada sorunlu gelmesi, Kolu alabileceğim yerler vatan veya teknosa. Buradalarda kol fiyatı hala 200tl gibi rakamlarda. Aynı şekilde ps4 psn hesabı mıdır nedir internet üzerinden alış veriş ile yapılan bir şey sanırım. Normalde fifa kutulu paket 200tl'den aşağı değil ps4 için konuşuyorum. Yaptığım hesap gayet doğru. Ki bu hesabı kafadan yapmadım bi akrabam size yukarıda verdiğim fiyatlarda konsol + 3 kol + fifa15'i satın aldı. TV'sini de yeni aldı onunda yoktu. :) İnternetten satın alınamaz mıydı ucuza diye sorulabilir tabi ama herkes sizin sahip olduğunuz imkanlara sahip değil özellikle istanbul ve büyük şehirlerde oturanlar için konuşuyorum, sipariş yaptığınızda en geç yarın elinizde oluyor istediğiniz ürün bizim elimize en erken 3 gün oda en erken tabi. Onun dışında erken 1 hafta gibi bir sürede geliyor. Ek olarak bir ürün aldım mı herşeyini anında elimde olmasını isterim. En nefret ettiğim beklemek. 1 hafta gibi süreyle ürünümün gelmesini beklemek işkence gibi. -_- Ki geldiğinde de doğru düzgün çalışacağının garantisi yok. Bir çoğunuz bekleme konusunda bana katılırsınız alınca hemen elinizin altında olmasını istersiniz. Hadi ürün almayı geçtim misal ben buradan garantiye bir ürün gönderdim mi 1 ayda anca geri geliyor. -_- en son gönderdiğimde 1 ayı falan geçmişti geri gelmesi ürünü iade etme hakkım olduğunu söylediler hiç beklemeden paramı geri aldım. İkinci garantiye gidişiydi zaten. -_- Velhasıl(Dakara) (So) demek istediğim şey ps4 pahalı bir cihaz sağdan soldan toplama bilgisayar yapar gibi üğraştın mı 200 taş çatlasın 300 tl daha aşağı geç fiyatı ama pahalı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Belki 5-6 sene stabil oyun imkanı sunuyor ama o sırada pc'ler ps4'ün grafik kalitesini sollamış oluyor kimse ondan bahsetmiyor. :)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.