Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 16.06.2012

Mesaj Sayısı: 90

son yorumlar

Dragon Quest Heroes II'de downgrade var

19.01.2017 08:11

Her ne kadar hikaye ve oynanış önemli olsa da, bana göre grafik de güzel olmalı. Bu üç unsur birbirine paralel kalitede olduğu zaman oyunların bir çoğu güzel oluyor. Yukarıda paylaşılan iki görsel arasında baya bir fark var. Grafikleri düşürülmüş ikinci resim baya karamsar ve kötü gözüküyor. Çok kötü bir durum.

Super Mario Odyssey videosu görülmeye değer

13.01.2017 20:29

Fena gözükmüyor. Steam üzerinden pc'ye çıksa da oynasak.

Nokia 8'in özellikleri ortaya çıktı

13.01.2017 07:33

Piyasaya yepyeni bir marka olarak girse bu kadar yüksek özellikte bilinmeyen bir marka cihazı kimsenin almak istemeyeceği aşikar olurdu. Ama eskide de olsa nokia'nın bir adı var. Nokia denilince akla marka geliyordu. Tabi yaptığı hatalar neticesinde bu düşünceyi değiştirdi. Lakin bu yeni yaptığı atılımlarla bence bu düşünceyi tekrar değiştirecek. Eğer android işletim sistemi ile bu donanımı güzel bir şekilde optimasyon yapabilir ve kullanıcılara bu donanımı sonuna kadar zorlayacak ve sıkıntısız bir deneyim sağlayabilecek ise bence nokia güzel bir adım atmış olur. Tamam ilk etapda tabi ki bu sistemi herkes alamayacak. Ama bu sistem alınan kişiler tarafından beğenilirse yavaş yavaş giriş ve orta seviye telefonlarını bu optimasyon ile beraber çıkarıp eski popülerliğini yakalar bence. İphone ilk çıktığı zamandan bu yana hep pahalı. Ama bir kere tuttu ve fiyat olarak pahalı olsa da yine satın almak için tercihler arasında kendine yer bulabiliyor. Nokia eğer bu ilk çıkışını sorunsuz ve beğenilecek şekilde gerçekleştirebilirse eski ihtişamlı zamanlarına geri dönebilir.

PC oyunculuğu son 5 yılda 2 kat büyüdü

05.01.2017 11:23

Bu sistem güzel tabi ki ama türkiye için malum internet hızlarıyla mümkün olacak bir şey gibi durmuyor. Zaten türkiyeye de geleceğini sanmıyorum. Gelse de en son bize gelir.

Windows 10'un oyun modu tuşundan kötü haber geldi

05.01.2017 11:20

Düğme olayı gereksiz olmuş hali hazırda zaten buna benzer bir çok yazılım var. Arka plan işlemlerini kısıtlayıp oyunlardaki performansı arttırma işlemi yeni bir şey değil ki bunu sanki büyük bir yenilikmiş gibi piyasaya duyurup ondan sonra da sadece benim uygulamalarım için geçerli olacak demek çok gülünç bir durum. -_-
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

The Witcher 3'e PC vs PS4 karşılaştırma videosu!

18.05.2015 17:26

Millet iyice sıyırdı. Bedeva avukatlık mesleğinde sanırım artık para veriyorlar. Pc ve konsol avukatlığını kendi üzerinize borç bildiniz yahu. Neyin kafasını yaşıyorsunuz, neyin peşindeşiniz halen anlamış değilim. Yorumların çoğu oyun hakkında değil. Konsol pc çatışması hakkında. Siz esas konuya geri dönün bence. Oyun konsolda da pc'de de kötü gözüküyor kanımca. Son zamanlarda çıkan oyunlarda vaad edilen grafik kalitesi bir türlü verilemiyor. Eski oyun grafiği üzerine bir iki yenileme yapılıp piyasa sürülmüş gibi bir durum var. Her iki platform da grafik olarak çok geri bir görünüm sunuyor. Bu da oyun programcılarının kolaya kaçarak milyonları cebe indirdiğinin bir göstergesi bana göre. Bu duruma bir dur demek lazım. Büyük vaadler ile gösterilen ağızları açık bıraktıran o grafiklerle oynamak için pc veya konsollara verilen paralar boşu boşuna veriliyor. Görsel güzellikte, donanım ne kadar güzel olursa olsun, iş gene grafik programcılarına düşüyor. İşlerini iyi yapmadıkları sürece milyarlar versen görüntü güzel olmaz. Tadı kötü olan veya bayat balığı istediğin şekilde pişir tadı güzel olmayaktır. :D Tabi şimdi herşey grafik mi diyenler olacaktır. Doğrudur konu da önemli konu ve oynanış güzelse grafik pek de önemli olmuyor ama ben çok iyi bir donanıma sahipsem güzel grafik de isterim. Katılan olabilir olmayabilir. Velhasıl konsol pc çatışmasını kenara bırakında esas konuşulması gerekenleri konuşun. Unutmayın ki eğer kişi bir fikri kafaya koyduysa mümkün değil onu değiştiremezsiniz. Sadece sayfalar süren tartışmalar ortaya çıkar. Ve her devasında da her iki kişi kendini haklı çıkartacak gerekçeler öne sürer bu böyle gider. :)

PC oyunculuğu son 5 yılda 2 kat büyüdü

05.01.2017 11:23

Bu sistem güzel tabi ki ama türkiye için malum internet hızlarıyla mümkün olacak bir şey gibi durmuyor. Zaten türkiyeye de geleceğini sanmıyorum. Gelse de en son bize gelir.

Steam'deki oyunların neredeyse %40'ı bu sene çıktı

01.12.2016 09:27

Fifa serisini de Steam'de görmek istiyoruz.

The Witcher 3'e PC vs PS4 karşılaştırma videosu!

18.05.2015 10:09

Hem PC hem de PS4 de grafik rezalet. -_- PC'de görüntüler biraz daha net gibi gözüküyor. Netliği daha iyi açıklamak gerekirse misal: PC : 5 üzerinden 4 PS4: ise 3.5

Razer Deathadder Elite - İnceleme

27.12.2016 11:46

Aşırı pahalı fiyatı ile hiçbir şekilde almayı düşünmediğim bir fare. Oyun oynamayı seviyoruz ama oyun için zaten bilgisayar ve oyun alımlarına harcadığımız paralar yeteri kadar bizi zorluyor. Ülkemizdeki oyun fiyatları da ortada. Her ne kadar indirimler vs... olsa da diğer ülkelerdeki oyun fiyatları olsun bilgisayar parçaları olsun, uygun ortamı ne yazık ki yakalayamıyoruz. O yüzden bu gibi pahalı ürünleri almayı düşünemiyoruz bile.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.