Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > League of Legends

Misfits, PowerOfEvil ile anlaştığını duyurdu

Bu sefer beklenilen bir hamle gerçekleştirdi

Ege Erkek - 10.12.2016 17:39
Ege Erkek - 10.12.2016 17:38
League of Legends’ın Avrupa bölgesindeki takımlarından biri olan Misfits, Tristan "PowerOfEvil" Schrage ile anlaştıklarını duyurdu. Bu transferin gerçekleşmesi için Riot Games’in onayını bekleyen Misfits, tecrübeli oyuncunun takım adına orta koridorda yer alacağını açıkladı.EU LCS olarak adlandırılan Avrupa bölgesinin en başarılı orta koridor oyuncularından biri olarak görülen PowerOfEvil, özellikle Unicorns Of Love takımında gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti. Profesyonel sahneye ilk adımını attığı turnuva olan 2014 IEM San Jose, Alman oyuncu için çok güzel geçmişti. Seçim ekranında beklenmedik seçimlerle rakiplerini şaşırtmayı başaran PowerOfEvil, Misfits takımının Facebook sayfasında da kendisinin bu özelliğinden söz ettirmeyi başardı. EU LCS’in beşinci sezonunda orta koridorda, yetenek gücü Kog’Maw ve “Runeglaive” (Rünbıçak) Orianna seçimleri ile Unicorns of Love takımının Bahar sezonu playofflarını ikinci, yaz sezonu playofflarını ise dördüncü bitirmesinde oldukça yarar sağlayan PowerOfEvil, en son Origen takımında orta koridor oyuncusu olarak xPeke’nin yerini almıştı. Misfits takımında ise bu geleneğini devam ettiren deneyimli oyuncu, Marcin "Selfie" Wolski’nin yerine geçti.
PowerOfEvil’ın da takıma katılmasıyla güncel takım kadrosu şöyle:

•    Barney "Alphari" Morris, üst koridor
•    Leon "Lamabear" Krüger, orman
•    Tristan "PowerOfEvil" Schrage, orta koridor
•    Steven "Hans sama" Liv, saldırı gücü taşıyıcısı
•    Lee "IgNar" Dong-geun, Destek
•    Hicham "SozPurefect" Tazrhini, Yedek (Orta koridor)
•    Soler "Yuuki60" Florent, Yedek (Saldırı gücü taşıyıcısı)

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.12.2016 00:18 (0)
Benim anlamadığım olay, sezon öncesi dönemde birçok transfer yapılmış olmasına rağmen neden özellikle Power of Evil'ın haberi yapılmış sitede. Mesela sOAZ'ın Fnatic'e gitmesi daha büyük bir olay bence.
MK Okuru, 10.12.2016 22:13 (0)
şaka gibi,eksi mid lane selfie çok genç ve harika yetenekli bir cocuktu,kac aydır izlemiyorum bıraktığımdan beri,gecen sezon poe rezildi origen takımında,çok amatorce hatalar yapıyor takım sahipleri,üstelik bunları istatistikler ortadayken yapıyorlar,klasik avrupa işte,yediler yetenekli çocuğu yine


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.