Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Call of Duty: Infinite Warfare

Modern Warfare için karşılaştırma videoları gelmeye başladı

Grafikler ne kadar farklı?

Ersin Kılıç - 03.05.2016 10:03
Ersin Kılıç - 03.05.2016 10:02
Çoğu Call of Duty oyuncusunu Infinite Warfare'den çok daha fazla heyecanlandıran Modern Warfare Remastered için karşılaştırma videoları gelmeye başladı. Peki yeni oyun ile birlikte satılacak olan Modern Warfare Remastered'ın grafikleri ne kadar geliştirilmiş?Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Videoyu ilk izlediğimizde bu oyunun sıradan bir Remastered olmadığını zaten anlamıştık. Infinity Ward klasik oyunlarını yeni oyun motoru ile adeta baştan oluşturmuş. Gerçi yeni motor dediğime bakmayın hala aynı motorun geliştirilmiş versiyonunu kullanıyor CoD ekipleri. Yine de Modern Warfare ve Remastered arasındaki görsel değişimin bir hayli büyük olduğunu söyleyebiliriz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.05.2016 11:14 (0)
Price'ın bütün karizması gitmiş yahu. Grafiklerde de bir fark yok zaten batırmışlar güzelim oyunu.
Seviye: 3
Bilgekhan, 03.05.2016 12:04 (0)
COD 1-2 ve COD MW 1-2 belki bir de World at War ile Black Ops 1-2 gerisi çöp.
Seviye: 5
129912994, 03.05.2016 21:43 (0)
herkesin aklinda tek bir soru yeni cod oyununa boşa para harcamadan bu remasteredi nasil elde edebiliriz :D hiç kimsenin umurunda olacagini sanmiyorum yeni cod'un hatta herkes benim gibi çöp olarak düşünüyordur
MK Okuru, 03.05.2016 20:43 (0)
Su cümle çok dikkatimi çekti hala aynı motorun gelistirilmisini kullanıyor cod ekibi afedersiniz de bf de her sene aynısını kullanıyor ama bayılıyor frostbite 2 3 aman tanrım yeni grafik motoru cod ise her zaman geliştirdi tabiki frostbite daha iyi ama bf nin burdan reklam yapması çok saçma

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.