Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.


Oyun yapımı konusunda pek de ismi duyulmamış bir ülke olan Türkiye'den, şimdiye kadar çıkan en kaliteli yapım hiç şüphesiz Mount & Blade'in ta kendisidir. İlk oyunu ve eklenti paketleri ile adeta satış rekorları kıran ve tüm dünyada tanınan yapım, sunduğu özgürlük ve mod imkanları ile PC oyuncularının vazgeçilmez tercihlerinden birisi.TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade'in uzun mu uzun yıllardır yapım aşamasında olan yeni oyunu Mount & Blade II: Bannerlord ise, geliştirilmiş grafikleri, oynanışı,  hikayesi ve daha birçok elementi ile bizleri heyecanlandıran Bannerlord, yılın en başarılı yapımlarından birisi olacak gibi gözüküyor.

Bugün ise PCGamer dergisi, Mount & Blade II: Bannerlord'dan yeni ekran görüntüleri yayımladı. Grafiklerdeki gelişmenin de çok net bir şekilde görüldüğü yeni ekran görüntülerine galerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
yorumlar (77)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.