Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Watch Dogs 2

Mr. Robot, Watch Dogs 2 oynarsa...

Keşke oynamasaydın be Rami'ciğim...

Hürcan Köse - 12.01.2017 10:36
Hürcan Köse - 12.01.2017 10:35
24 Haziran 2015'te yayın hayatına başlayan ve Rami Malek'in ana karakteri canlandırdığı Mr. Robot, çok kısa sürede kendine has bir hayran kitlesi oluşturmuş ve Rami Malek'in canlandırdığı karakterin hayat felsefesini ilgi çekici bir hale getirmişti. Popüler mottosu da "Toplumun canı cehenneme!" olarak kafalara kazınmıştı. Elbette Türkçe çevirisinin o olmadığını biliyoruz, orayı karıştırmayın şimdi :)Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Mr. Robot bir yana, dizideki profesyonel hacker karakteri ile tanıdığımız Rami Malek bu kez oyun dünyasının hacker'ı Marcus Holloway rolünü üstleniyor ve canlı yayında iki saat boyunca Watch Dogs 2 oynuyor. Video oyunları konusunda pek de iyi olmadığını bu video sayesinde anladığımız Malek, birçok kez basit hatalar yaparak ekran karşısında saçınızı başınızı yolmanıza sebep olabiliyor. Ancak yine de sempatik tavırları ve Mr. Robot karakteri ile gönüllerimize taht kuran Rami Malek'i, Watch Dogs 2 oynarken görmek eğlenceli olacaktır. Tüm yayını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.01.2017 22:25 (0)
sorun yok Rami Malek zaten katıldığı programlarda sürekli olarak teknoloji ile arasının iyi olmadığını hatta instagram hesabını bile katıldığı programın sunucusu açmıştı. helal olsun adama kendini övmüyor
MK Okuru, 12.01.2017 13:49 (0)
cemyılmaz öptüler öptüler gibi reklam reklam reklam yetter be ubi

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.