Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > eSpor

NA LCS'de yeni bir rekor daha kırıldı

Yeni rekor, yeni unvan

Osman Onur Güner - 14.08.2016 16:01
Osman Onur Güner - 14.08.2016 16:00
NA LCS çeyrek final karşılaşmasında Cloud9 ve Team EnVy takımları karşı karşıya geldi. Best of five (bo5  - 5 maç) üzerinden oynanan bu mücadeleyi 3-1'lik skor ile kazanan taraf Cloud9 takımı oldu. Ancak maçlardan daha çok oyuncuların dikkatini başka şey çekti. Çeyrek finalin 4. maçında LeBlanc tercihi yapan Cloud9 takımının orta koridor oyuncusu Nicolaj ''Jensen'' Jensen, 20 öldürme alarak NA LCS'in, ''En fazla öldürmeye sahip'' oyuncu unvanına sahip olmuş oldu. Bir maçta en çok öldürme sayısı toplayan Jensen genel olarak maçı 20/2/5'lik skorla bitirmeyi başardı.

Böylelikle daha önceki rekoru elinde barındıran Dignitas oyuncusu William ''Scarra'' Scarra'nın 19 öldürme rekorunu da kırmış oldu. Scarra, Master Yi alarak 19/3/3'lük skor yapmayı başarmıştı ancak yeni rekor el değiştirerek Jensen'e geçti. Maç içerisinde inanılmaz performans gösteren Jensen, aynı performansı diğer maçlarda da göstererek takımının NA LCS yarı finallerine katılmasında büyük pay sahibi oldu.

Jensen'in maç içerisinde topladığı 20 öldürme sayısının hızlandırılmış halini buradan izleyebilirsiniz.Çeyrek finali geçen Cloud9 takımı, yarı finalde Immortals'ın rakibi oldu.
yorumlar
MK Okuru
 
 
 


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.