Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

NVidia CES sunumunda Mass Effect'in yeni videosu gelecek

Yeni video yarın geliyor

Ersin Kılıç - 03.01.2017 12:07
Ersin Kılıç - 03.01.2017 12:06
Son olarak Nintendo Switch için şimdilik düşünülmediği açıklanan Mass Effect için yeni bir videonun hazırlık aşamasında olduğu ve yarın yayınlanacağı açıklandı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

NVidia'nın CES sunumu sırasında yayınlanacağı açıklanan bu yeni video tahmin edilebileceği gibi oyunun grafiklerine de odaklanacağını düşünüyoruz. Konu ile ilgili fazla açıklama yapılmasa da oyunun resmi twitter adresinde NVidia CES sunumu sırasında gösterilecek olan bu videonun atmosfer ve oynanış dinamiklerine de değineceği belirtilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Firmaların önemli duyurular gerçekleştireceği CES fuarında gösterilecek olan bu video umarız oyun hakkında daha fazla bilgi edinmemize olanak sağlar. En azından uzun bir oynanış videosu gelir umarız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.