Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

No Man's Sky küllerinden doğabilir!

Sony'den umuda yeşil ışık

Furkan Sakoğlu - 07.11.2016 09:18
Furkan Sakoğlu - 07.11.2016 09:17
Video oyunları dünyasının son yıllardaki en büyük hayal kırıklığı olmayı başaran No Man's Sky, tanıtımlarında bulunan özelliklerin yarısını bile içinde bulundurmadığı için, oyuncular tarafından adeta yerin dibine sokulmuştu. Steam'de en beğenilmeyen oyunlar listesinde ilk 10'a giren, oyuncu sayısında çok kısa bir sürede 1000'lerin altına düşen No Man's Sky, Hello Games'in de kabuğuna çekilmesiyle sanki tarihe gömülmüştü. Ancak geçtiğimiz gün Sony Interactive Entertainment Stüdyoları başkanı Shawn Layden'ın, PC Gamer'a yaptığı açıklama ile umutlarımız tekrar alevlendi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Layden yaptığı açıklamada: "Hello Games, Sean Murray ve takımı yaratmaya çalıştıkları şeyde inanılmaz bir vizyona sahip. Bu daha önce yapılmayan bişey. Küçük bir takım için çok büyük bir tutku. Hala oyun için çalışmaya devam ediyorlar. Hala daha güncelliyorlar. Zaman içerisinde, ne olabilecekse o şekilde kendini gösterecek," dedi. Yani uzun lafın kısası, Hello Games'in sessizliği altında, aslında oyunu tanıttıkları şekle getirmek için büyük bir çalışma yapılıyor gibi gözüküyor. Güncellemenin ne zaman geleceğine dair bir bilgi bulunmasa da, Hello Games için durum, bir şeref meselesi haline gelmiş bulunuyor. Bakalım No Man's Sky oyuncuları, beklediği güncellemeyi alıp, oyuna geri dönecek mi, zaman içinde göreceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (27)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 4
babayaro, 08.11.2016 17:11 (0)
MK Okuru, 07.11.2016 15:20 (0)
Yeniden aynı şeyi yapmak içinmi acaba tekrar umutlandırıyolar :D :D
Seviye: 1
kots, 08.11.2016 12:54 (0)
Sistemden uzağa saatlerce ilerlerdim ve sonra anladım ki leap olmadan asla sistemden çıkılamıyor, o an oyun benim için bitti. Koca bir "prosedürel" yalanından ibaret. Oyun "çaktırmadan da olsa" level load ettikten sonra hiçbir kıymeti yok projenin.
MK Okuru, 08.11.2016 10:19 (0)
Şu resimde her haberde var.Tam üçkağıtçı gülüşü.oyun almadan önce iyi araştırmak lazım.ön sipariş işi saçmalık :)
Yorum yayınlanmayacak ama olsun
MK Okuru, 08.11.2016 08:17 (0)
Çocuk ölü doğdu hacı, canlandırmaya çalışmak nafile. Aldatıcı reklamla oyun satmaya çalışan adamdan ne bekleyebilirsin ki. Bir çorbanın bozuk olup olmadığını anlamak için ondan bir kaşık almak yeter.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.