Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

No Man's Sky'a fan yapımı fragman geldi

Gerçek fragman böyle olsaydı...

Furkan Sakoğlu - 11.01.2017 12:24
Furkan Sakoğlu - 11.01.2017 12:24
Video oyunları dünyasının son yıllardaki en büyük hayal kırıklığı olmayı başaran No Man's Sky, tanıtımlarında bulunan özelliklerin yarısını bile içinde bulundurmadığı için, oyuncular tarafından adeta yerin dibine sokulmuştu. Steam'de en beğenilmeyen oyunlar listesinde ilk 10'a giren, oyuncu sayısında çok kısa bir sürede 1000'lerin altına düşen No Man's Sky, Hello Games'in de kabuğuna çekilmesiyle sanki tarihe gömülmüştü. Daha sonra Hello Games'in sürpriz bir şekilde çıkardığı 1.1 Foundation güncellemesi ile oyun içerisine eklenen bölge kurma gibi önemli özellikler, oyunun oyuncu sayısını yeniden kabul edilebilir bir düzeye çıkarmıştı. Hello Games ise yeni güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ettiğini duyurmuştu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aslında No Man's Sky'ın tüm bu kaosu, oyunun fragmanlarda ve ekran görüntülerinde gösterildiği gibi çıkmaması yüzünden oluşmuş, oyuncular kandırılmış hissetmişti. Bugün ise Zagisa isimli bir kullanıcı, gerçek No Man's Sky görüntülerinden oluşan yeni bir fragman yayımladı. Yayımlanan fragmanda No Man's Sky'ın gerçek yüzü, oldukça sakin bir şekilde tanıtılıyor. Aslına bakarsak oyunun gerçek fragmanı da bu şekilde olsaydı, gelen tepkiler de çok daha yumuşak olabilirdi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Zagisa'nın hazırladığı fan yapımı No Man's Sky fragmanı:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Adettendir:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.01.2017 22:27 (0)
merlinde şu adamın fantezisini yaşayan var galiba.. ne hikmetse vazgeçemedi fotoyu koymaktan.. hani yıllarca biz servetin sümkürmesini izledik maç sırasında.. öte yandan top oynanmaya devam eder, kamera ise sümküren serveti gösterir.. merlindekilerde bu fotodaki adamın fantezisini yapıyorlar.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.