Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

No Man's Sky'a kaptırdığınız parayı geri alabilirsiniz!

Hello Games darbe üstüne darbe yiyor

Hürcan Köse - 29.08.2016 10:54
Hürcan Köse - 29.08.2016 10:53
GÜNCELLEME: Steam ve Sony yaptığı açıklama ile standart iade politikasının No Man's Sky için de geçerli olduğunu bildirdi. Yapılan iadelerin sistemlerde bir problem yüzünden meydana geldiği açıklandı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Son zamanların en çok konuşulan oyunu hiç kuşkusuz No Man's Sky olmuştur. Yanlış anlaşılmasın, mükemmel bir oyun olduğu için değil, verdiği sözlerin hiçbirini tutamadığı için bu kadar konuşuluyor. Eh, haliyle oyuncular da dolandırılmış gibi hissediyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Normal şartlar altında PlayStation'dan aldığınız bir ürünü iade edebilmeniz için deyim yerindeyse kırk takla atmanız gerekir ve genellikle iade işlemi de pek mümkün olmaz. Steam'de de bu olay iki saat ile sınırlıdır. Bir oyunu iki saatten fazla oynadıysanız, iade şansınız da tükenmiş oluyordu. Ancak oyuncuların yoğun talebi üzerine iki firma da bu politikadan vazgeçti ve oyunu şartsız, koşulsuz geri almayı kabul etti. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yani siz de No Man's Sky'dan şikayetçiyseniz ve oyunu geri iade etmek istiyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok. Hello Games de 'aşırı rahat' durumundan böylece sıyrılmış olur. Bakalım oyun sektörü olarak daha nasıl olaylarla karşılaşacağız. İnsan gerçekten hayret ediyor yurttaşlarım. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (96)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 06.09.2016 14:19 (0)

Merhaba ...
İade talebinizi gözden geçirdik.
Steam Cüzdanı ürününüzü şu anda iade alamıyoruz. Bahsi geçen ürünü oynama süreniz 2 saati aşmıştır (iade politika sınırımız).

No Man's Sky - Oynama süresi: 21 saat 5 dakika

Satın Alındı: 21 Tem EEST
Talepler, ürün başına gözden geçirilmektedi
MK Okuru, 04.09.2016 21:15 (0)
Empyrion - Galactic Survival diye keko görünen ama güzel bir oyun var. Tavsiye ediyorum bin basar bu oyuna... fiyatıda indirimde 15-16tl oluyo steamde...
MK Okuru, 02.09.2016 22:34 (0)
Genellikle üyeler bu kadar yorum yapmazken, bu sayfada üye yorumlarının sayısı''MK Okuru'' yorumlarının sayısına yaklaşmış neredeyse... Bu sitenin üyeleri No Man's Sky'dan çok çekti galiba. XD
Seviye: 3
makaleLe, 30.08.2016 22:20 (+1)
Oyuncu kitle malesef bilinçsiz tuketici. İçeriği bomboş yapımlara heyecanlanıp DLC lere tonla para yatıran. MP ın da erkenden sıkabileceğini bir turlu kabullenmeyip singleplayer ı öldüren kitle. Oyun ruhunu online ortamda yasayabilecigine kendini inandıran kitle. Yama ile oynanabilir hale gelen oyunları sindirebilen kitle, ve herseyden onemlisi konsolda bile oyun kasmasına tahamülü olan kitle. Sezona yetiştirilen oyuna aceleyle atlayan yarım yamalak çıkıncada homurdanan kitle. Yapımcı Oyunlarını demo gibi çıkarır DLC ile tam oyun satardı, şimdi DLC çıkartıp oyun satıyorlar ee semer arayan talebe arz bile bunlar. Oyun çıkmadan DLC satanlara neden oyuna koymadınız sorusunu bile sormayan sadık kitle bunlar. Sony gibi vampirler no man sky da ışığı ve kitleyi iyi gördü. Neyse umarım bir gün bu kitlede AAA Oyunlar mezar olmadan kendini günceller.
Seviye: 1
Alone_Boy_, 29.08.2016 11:45 (0)
Yeni nesilin en büyük getirisi bozuk oyunlar oldu. korkarım bundan sonra eskisi gibi kült yapımlar göremeyeceğiz. eskiden her sene ortalama 8-10 kadar kült yapım çıkarken şimdi bu bir elin parmaklarını bile geçmiyor. 2014'ten shadow of mordor ve dark souls 2, 2015'ten ise sadece witcher 3'ün akıllarda kalması bunun en büyük göstergelerinden.
MK Okuru, 01.09.2016 08:28 (0)
Bu gün gerçekleşen bir durumdan haberdar etmek istedim arkadaşlar.
Haber doğrudur.
Bu haberi ilk okudğumda oyunu iade etmiştim.
Steam bu gün oyun için ödediğim parayı geri iade ediyor.
Oyun şu an bende satın al olarak gözüküyor.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.