Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

No Man's Sky'ın içerik güncellemesi alacağı kesinleşti

Açıklama oyunun müziklerini hazırlayan kişiden geldi

Furkan Sakoğlu - 22.09.2016 16:48
Furkan Sakoğlu - 22.09.2016 16:47
Video oyunları dünyasının son yıllardaki en büyük hayal kırıklıklarından biri olarak adını tarihe yazdıran No Man's Sky, çıkışı ile birlikte aslında tanıtıldığı gibi olmadığı, reklamlarında bile gözüken içeriklerin bir çoğunu içerisinde bulundurmadığı, içeriğinin son derece yetersiz olduğu konusunda yoğun bir şekilde eleştirilmişti. Yapılan bu yoğun eleştiriler sonrasında sessizliğini koruyan yapımcı Sean Murray ve Hello Games ekibi, oyuncuları bir hayli sinirlendirmişti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Ancak bugün "peaceful GAMER" isimli Twitter kullanıcısının oyunun müziklerini hazırlayan kişi Paul Weir'a yönelttiği 1.09 güncellemesinde yeni müzikler mi var? Sorusuna Paul Weir, "Hayır, henüz bir ses değişikliği yok. Ama ilk içerik güncellememizde olacak," yanıtını vererek No Man's Sky için gelecek ilk içerik güncellemesini de doğrulamış oldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılacak güncelleme sonrasında oyuna ne gibi yenilikler getirileceği bilinmiyor olsa da, Sean Murray'in elini sıkı tutması gerektiği konusunda hiçbir şüphemiz yok.

yorumlar (9)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 26.09.2016 09:37 (0)
umarım bu yorum silinmez no mans sky ps2 online ücretli bir oyundu aynı şimdiki haliyle.yıl kaç her halde 1998 2004 yılları.şöyle kafama göre free offline oyun ararken minecraft harici pc two world fallen earth ark da aynı kapsamda idi.akıllı olan anlamıştır zaten...
MK Okuru, 23.09.2016 22:16 (0)
Oyun berbat. Bu oyuna içerik güncellemesi demek ancak pişmiş aşa su katmak demek.
MK Okuru, 22.09.2016 22:23 (0)
Oyun kötü arkadaş hatta oynadığım en fos en gereksiz oyun iyiki torrent indirmişim bir de bu oyun 100 tl üzeri bayılan bir zihniyet var ki nasıl bir beyinsizliktir çözemedim.Adamlar sizi soydular resmen soydular ruhunuz duymadı.Korsan indirip denediğim halde 2GB a acıdım resmen.
MK Okuru, 23.09.2016 08:22 (0)
Seviye: 3
makaleLe, 23.09.2016 01:54 (0)
Çok mu zordu, bu mantığa içerik üretmek, tükendiler mi yani ?
Ama nedir Sonyden aldılar gazı, son dakika şunu ekle bunu ekle amaçtan sap. E içerik yine yetersiz, olmaz ama beklenti var sıcak sıcak çıkartmak lazım. Biraz daha zaman olduğu kadarı bukadar işte.
Hop balonlar patlar parti bozulur.
Baştan niye içerik düşünülmedi ?
Baştan düşünülen şey oyunun kendisidir, mantığı kavra içerik sonra gelir. Neyle gelir parayla nasıl yani DLC ne günler için var. Sen demoyu oyna beğenirsen yavaş yavaş tamamlarız.
MK Okuru, 22.09.2016 21:45 (0)
Tam bir fiyasko. Güya devrim niteliğindeki yeniliklerin pratikte uygulanmasını geçtim adamlar resmen yalancı. Oyun sitelerine de bir çift lafım var böyle hype kokan olaylara temkinli yaklaşın kardeşim sizin gazınızla tonla adam oyun alıyor. Havuz medyasına döndü oyun siteleri koro gibi hepsi...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.