Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

No Man's Sky'ın oyuncu sayısı coştu!

Güncelleme iyi geldi...

Furkan Sakoğlu - 29.11.2016 13:22
Furkan Sakoğlu - 29.11.2016 13:21
Son yılların en büyük skandallarından biri olarak görülen No Man's Sky'ın çıkışı üzerinden 3 ay geçti. Oyunun tanıtımı ve yapımcı Sean Murray'in açıklamalarının birçoğunun, oyunun son sürümünde yer almaması üzerinde yerden yere vurulan yapım, Murray'i ve Hello Games'i sessizliğe gömmüş, oyunu da Steam'in en beğenilmeyen oyunlar listesinde zirveye taşımıştı. Son bir kaç ayı saatte ortalama 200-500 oyuncu ortalaması ile geçiren No Man's Sky, 2 gün önce gelen 1.1 sürüm numaralı Foundation güncellemesi ile oyuncu sayısını katlamayı başardı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Yeni gelen güncelleme ile birlikte bölge inşaası, daha fazla element, ışınlanma, devasa gemileri satın alma gibi özellikler eklenen No Man's Sky oyuncu sayısını saatler içerisinde 8000'ler seviyesine çıkarmayı başardı. Güncelleme ile ilgili olarak bir hayli olumlu yorumlar da alan Hello Games, durumdan şuanlık memnun görünüyor. No Man's Sky önümüzdeki aylarda gelecek yeni güncellemeler ile birlikte oyuncu sayısını çok daha artırabilir ve üzerindeki kötü imajı silmeye başlayabilir. Zaten 1.1 güncellemesinin dosyaları içerisinde de, kara araçlarına dair bilgiler bulunmuştu. Kara araçlarının da yakında gelecek olan bir güncelleme ile oyuna eklenmesi bekleniyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (51)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.11.2016 14:20 (0)
2-3 belkide :D 4 seneye toparlanır oyun. fiyatta indirimlerde 15tlye düşer, alınabilir...
Seviye: 1
Ghost86, 30.11.2016 12:13 (-1)
Özellikler hâlâ yeterli değil. Oyuncu bilinmez bir gezegene ayak bastığında kendisini uzaylı gibi hissetmesi lazım. Rastgele bazı gezegenlerde tıpkı insanlar gibi belirli bir düzende yaşayan zeki yaşam formu toplulukları, nüfusu olması lazım. Bu ırkların kimisinin bizi düşman, kimisinin ise teknoloji alışverişi olarak görmesi lazım. Üs kurabilmek, yine de o gezegenleri sıradanlaşmaktan kurtaramıyor. Buna bir de online özelliği gelirse, oyun ancak o zaman çağ atlar. Ben girdim biraz oynadım. Oyunda kaynak toplamak hızlanmış, yeni materyaller gelmiş ama gezegenler hâlâ sıradan, ruhsuz. Oyunun potansiyeli çok yüksek, keşke modlamaya açsalar.
MK Okuru, 07.12.2016 16:39 (0)
MK Okuru, 01.12.2016 00:39 (+1)
Oyun dünyasın da unutmayacağım şeylerde ilk üçe girdi şu adamın gülüşü.
Saol merlin
MK Okuru, 29.11.2016 15:20 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.