Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Death Stranding

Norman Reedus, Death Stranding'e nasıl katıldı?

Kojima açıklıyor

Ersin Kılıç - 12.01.2017 12:07
Ersin Kılıç - 12.01.2017 12:07
Bildiğiniz gibi Kojima beraber çalıştığı Norman Reedus, Mads Mikkelsen ve Del Toro ile kanka olmuş vaziyette. Ölümüne kanka olan bu ekip hemen hemen her röportajlarında birbirlerine övgü dolu sözler sarfediyor. işte katıldığı bir söyleşide Hideo Kojima bu sefer de Norman Reedus'ın Death Stranging'e dahil olma hikayesini anlatmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Silent Hills projesinde de kısa da olsa beraber çalıştığı aktör için "Norman geçtiğimiz dönemlerde yaşadığım sıkıntılı dönemde, duyduğu endişe ve desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Ben de bağımsız olarak başladığım ilk projede ona gittim." diyen Kojima, Norman Reedus'a Death Stranding'teki rolünü teklif ettiğinde ise aktörün "Tabi ki, bu çok iyi olur! Bunu kabul etmemek için salak olmam gerekiyor" dediğini de sözlerine eklemiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Kojima ayrıca Mads Mikkelsen'in filmlerini her izlediğinde aktöre hayranlık duyduğunu da dile getirmiş. E3 2017 fuarında görücüye çıkması beklenen Death Stranding için hala kesin bir çıkış dönemi bulunmuyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 14:26 (0)
başka bir haberde Norman'ın walking dead'in aksine güçlü bir karakterden çok güçsüz bir karakter olacağını söylemiş. bence bu oyun korku oyunu olacak.
MK Okuru, 13.01.2017 21:43 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.