Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Spider-Man

Örümcek Adam oyunundan kısa bir sahne paylaşıldı

Oynanışa ait sahne enfes duruyor

Ersin Kılıç - 15.04.2017 01:53
Ersin Kılıç - 15.04.2017 01:53
Geçtiğimiz yıl bildiğiniz gibi Playstation 4'e özel bir Örümcek Adam oyunu duyuruldu. Tek bir video dışında hiçbir görsel yayınlanmayan oyun hakkında heyecanlanmamızın en büyük sebebi ise arkasındaki firmadan kaynaklanıyor. Insomniac gibi deneyimli bir firmanın işin mutfağında yer alması doğal olarak oyuna olan beklentiyi de bir hayli arttırmış durumda.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz günlerde ise Marvel'ın dijital medya sorumlularından biri olan Ryan Penagos yeni Örümcek Adam oyununa ait oldukça kısa bir oynanış sahnesi paylaştı. Kendi Twitter profilinde bu sahneyi paylaşan Penagos, konuyla ilgili herhangi bir açıklamada ise bulunmamış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu kısa sahnede Örümcek Adamı alışık olduğumuz aksiyonun içerisinde görüyoruz. E3 fuarında yer alacak olan oyuna ait bu Tweet'e aşağıdan göz atabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (26)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 16.04.2017 21:59 (0)
MK Okuru, 17.04.2017 00:55 (0)
Ersin şaka mı yapıyorsun dalgamı geçiyorsun yada yaptığın işlemi dalga geçiyorsun otur düşün.Yahu bunun fragmandan alınan birşey olmasını geçtim bir gif kalitesindeki videoyu sanki tam bir sahneymiş gibi sırf hit almak için şu başlıkla paylaşmak nedir?

-----------------------------------------

Koskoca Marvel yetkilisi bunu paylaşarak ne düşündüyse ben de onu düşünmüşümdür.
MK Okuru, 16.04.2017 21:09 (0)
Herkes yazmış bari ben eksik kalmayayım: Trailerde vardı bu görüntü.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.