Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Overwatch

Overwatch PTR sunucusu için 1.7 yaması geldi

Roadhog öldü mü, kaldı mı?

Hürcan Köse - 12.01.2017 10:22
Hürcan Köse - 12.01.2017 10:22
Eğer düzenli olarak Overwatch oynuyorsanız ve Overwatch ile ilgili gruplara üyeyseniz ya da güncel olarak haberlerini takip ediyorsanız Roadhog'un bu aralar 'ölü' olduğunu biliyorsunuzdur. İnsanlar Roadhog'un cenazesini kaldırmaya ve sevenlerine baş sağlığı dilemeye başladı. Çünkü Blizzard, Roadhog'un kancasını nerfleyelim derken biraz abartıp adeta hiçbir işe yaramaz hale getirdi ve bir bakıma Roadhog'u artık kullanılamaz bir pozisyona soktu. Görünüşe göre oyunculardan alınan geri dönüşler sonucu Roadhog üzerinde biraz daha oynamaya karar verdiler.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

PTR'a gelen yeni 1.7 yaması sayesinde Roadhog'un kancası biraz daha dengeleniyor. Bir önceki PTR güncellemesinde artık bir trafik tabelasının arkasında duran düşmanı bile çekemediğinden dolayı Roadhog'un bu açığı bayağı acımasız bir şekilde kullanılıyordu. Bu bağlamda Roadhog'un menzili sağa ve sola olmak üzere bir tık genişletilecek. Bunun yanı sıra yine kancayla ilgili bazı ufak tefek hatalar da bu yamayla düzeltildi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yama ayrıca Ana'nın biyotik el bombası yeteneğinin geçerlilik süresini 5 saniyeden 4'e düşürdü ve Sombra'nın hack cooldown'ını da 12 saniyeden 8'e düşürdü.
yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
RealPlumber, 12.01.2017 16:23 (0)
İyi yanı hook duvarlar arasından geçerken bizi tutması sinir ediyordu. Kötü yanıysa patch'den sonra Roadhog oynayacak var mıdır ve dengeli olacak mı?
MK Okuru, 12.01.2017 14:48 (0)
MK Okuru, 12.01.2017 12:43 (0)
ne derseniz deyin roadhog başta olması gerektigi gibi oldu en dengeli oyun symetralar hariç :D

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.