Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Overwatch

Overwatch'ın 'Horoz Yılı'na özel kostümleri harika görünüyor

Hepsi birbirinden güzel

Hürcan Köse - 25.01.2017 09:41
Hürcan Köse - 25.01.2017 09:41
Overwatch'ın Çin yeni yılını kutlamak için başlattığı yeni 'Horoz Yılı' etkinliği şerefine yine oyuna bir sürü yeni kostüm eklendi ve hepsi birbirinden güzel görünüyor. Kimi kostüme 3000, kimi kostüme ise 750 altına sahip olabiliyorsunuz. Ya da kutu açıp şansınıza güvenebiliyorsunuz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Özellikle kişisel favorilerim olan D.Va ve Zenyatta'nın kostümü gerçekten çok hoşuma gitti. Bu gibi durumlarda en güzeli Arcade ve Quick Match atıp en kısa sürede bir sürü kutu kazanmak. Ben şimdiden başlıyorum, o Zenyatta kostümü benim olmalı... Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Galeride oyuna eklenen tüm yeni kostümleri görebilirsiniz. Yanlarında fiyatlarını da görebilirsiniz. Kostümün detaylı oluşuna göre haliyle fiyatı da artıyor. 'Horoz Yılı' etkinliği şu anda oyuna gelmiş durumda. Yeni Capture the Rooster (Flag) modunu da mutlaka deneyin! Arcade bölümündeki modlardan erişebiliyorsunuz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
m_bjk_Q7, 25.01.2017 15:20 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.