Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Cosplay

Overwatch'ın Tracer'i ve sevgilisinin cosplay çalışmasını gördünüz mü?

Çok iyi gözüküyor

Onur Güner - 27.12.2016 20:05
Onur Güner - 27.12.2016 20:05
Hatırlarsanız bir haber yapmış ve Blizzard'ın yayınladığı noel temalı çizgi roman ile tüm iddiaları doğruladığını ve Tracer karakterinin lezbiyen olduğunu açıkladığını söylemiştik. Çizgi romana göre Tracer'ın Emily adında bir kız arkadaşı var ki ikili öpüşürken resmedilmiş. Firmanın hemen hemen hiçbir oyununda vazgeçemediği Tracer karakteri için yapılan bu lezbiyenlik açıklaması, birçok tartışmayı da beraberinde getirmişti. Ama aslına bakarsak bu detayı öğrenmemiz, Overwatch oyuncularını hiçbir şekilde etkilememiş, oyunda Tracer karakterini oynamaya devam etmişlerdi. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Oyun normal akışında devam ederken ünlü cosplay sanatçısı Fenix Fatalist ve gerçek hayattada da sevgilisi olan Lei Radna, yaptıkları cosplay çalışması ile Tracer ve sevgilisi Emily'i bizlere başarılı bir şekilde yansıtmışlar. Fenix Fatalist Tracer karakterine ve Lei Radna ise Emily'e hayat verdiği bu başarılı cosplay çalışmasını ise ünlü fotoğrafçı Alexander Bootsman karelemiş. İkilinin karakterlere olan muhteşem uyumu gerçekten bu cosplay çalışmasını çok iyi yapmış. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Sizce de bu cosplay çalışması güzel olmamış mı?


yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
mownb, 29.12.2016 19:49 (0)
Ne tracer'mış arkadaş, gerçek bile olmayan bir kişinin kukusunun derdi sardı bizi. Milletin yiyecek ekmeği yok tracerin kiminle yatıp kalktığını düşünüyor.
MK Okuru, 28.12.2016 21:01 (0)
Tracer kızlardan mı hoşlanıyormuş :D Yazık olmuş erik gibi kız :D Kütür kütür giderdi :D
Seviye: 2
Silmak, 28.12.2016 05:08 (0)
yengeler de erik gibiymiş, kütür kütür :D bir çay da bana demleyeydilerdi de içeydim :D şaka bir yana ciddi olmak gerekirse yengeler hala erik gibi, ciddi mod: büyük başarısızlık söz konusu.
Seviye: 3
Arcade Fire, 28.12.2016 10:44 (0)
Oyunlardaki tüm şiddet ve diğer ahlaksızlıkları görmezden gelip bunu eleştirecekler doluşsun lütfen. Eleştirmek hakkınız tabi ama eleştiriyorsan hepsini eleştir ve madem bu kadar hassassın şiddet, adam öldürme, hırsızlık içeren oyunları da oynama bir zahmet.

Tracer pek olmamış ayrıca :)
MK Okuru, 28.12.2016 12:58 (0)
MK Okuru, 28.12.2016 12:34 (0)
Digital Playground bi film çeksin şunlara ya da March Dorcell o da olmadı hadi Brazzers , sende mi çekemiyorsun bari Private çeksin. Blizzard ta rahatlasın bizde.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.