Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Overwatch

Overwatch'ın üçüncü sezonu yakında sonlanıyor

Sezon ödüllerini almak için son birkaç gün

Hürcan Köse - 16.02.2017 13:34
Hürcan Köse - 16.02.2017 13:33
Şu anda dünya üzerinde en fazla oyuncuya sahip olan çevrimiçi oyunlardan birisi olan Overwatch, çok yakında üçüncü rekabetçi sezonunu sonlandıracak. Tıpkı Blizzard'ın diğer oyunlarında da kullandığı sezon mantığı gibi, sürekli sıfırlanan puanları baz alarak düzenlenen Overwatch sezonları bu kez de birçok katılımcıyla büyük bir şenliğe dönüştü. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Elbette kullanıcılar Overwatch'ta bulunan çeşitli karakter dengesizlikleri ve Blizzard'ın hazine kutuları üzerindeki tutumu yüzünden bazı konularda şikayetçi olsa da üçüncü sezonun yine dolu dolu geçtiğini söyleyebiliriz. Alacağınız ödüllere gelecek olursak:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Eğer bu sezonda 10 yerleştirme maçının tümünü yaptıysanız ve bir derece aldıysanız, bir sprey ve karakter ikonu kazanacaksınız. Eğer sezonun ilk 500'ü arasına girdiyseniz bir ilk 500 ikonu ve animasyonlu sprey kazanacaksınız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Üçüncü sezon haftaya Çarşamba bitmiş olacak. En azından ilk 10 yerleştirme maçını yapmadıysanız, onları yapıp bu özel hediyeleri alabilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Yuuciin, 16.02.2017 14:04 (0)
Sıfırlanıyor derken kümeler ile birlikte elo da mı 0 lanıyor?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.