Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.

Cosplay işi ile uğraşanlar bu işi her geçen gün bir adım daha ileri götürüyor. Gerek kullanılan kostümlerin kalitesi, gerekse de fotoğrafçının ustaca çekimleri ile çok daha başarılı çalışmalar ile karşılaşıyoruz. Tabi cosplay çalışmalarını kaliteli yapan başka birçok faktör daha var. İşte bugün karşımıza çıkan ve The Witcher serisinin resmi Facebook sayfasından da yayınlanan bu çalışma tüm bu kaliteli işleri adeta içerisinde barındırıyor.

Daha önce Yennefer gibi farklı cosplay çalışmalarıyla da karşımıza çıkan TophWei nikli Rus cosplayer, bu sefer de The Witcher 3'ten Ciri karakterine hayat vermiş. Çekim açılarının ve yapılan photoshop dokunuşlarının yanı sıra tabi ki kostüm ve makyaj gibi unsurların başarısı bu çalışmayı bir üst kademeye taşımış. Açıkçası bazı görüntülere ilk defa baktığımızda sanki oyun içi motor ile renderlanmış gibi olduğunu dahi düşündük. Bu başarılı çalışmaya aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz.
yorumlar (7)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.