Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Video Oyunları.

Oyun dünyasının hikaye açısından en şok edici anları

Bu olaylar karşısında hangimizin ağzı açık kalmadı ki?

Hürcan Köse - 21.02.2017 15:45
Hürcan Köse - 21.02.2017 15:45
Oyunlar çoğu zaman gidişatı tahmin edilir hikayelerle karşımıza çıkıyor olsa da, bazı yapımlar vardır ki, bir anda beklemediğiniz bir sürpriz yaparak "yok artık!" demenize sebep olurlar. Sizin için hazırladığımız bu galeride aslında yaygın kullanımı açısından "Plot Twist" olarak geçen sürprizleri sıralayacağız. Plot Twist'i, hikaye sırasında hiç beklemediğiniz şekilde karşılaştığınız bir sürpriz olarak tanımlayabiliriz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Galeride mutlaka atladığımız veya unuttuğumuz, sizlerin de eklemek isteyeceği yapımlar olacaktır. Bu tür yapımları yorumlardan bize bildirirseniz, bir sonraki galerimizde onları da misafir edebiliriz. Galeriye başlamadan önce son uyarımı yapayım, ki zaten bunun farkındasınızdır, bu galeride oynamadığınız bazı oyunlara dair spoiler alabilirsiniz, haberiniz olsun. Bu yüzden oynamadığınız oyunun görselini gördüğünüzde yazıyı okumadan direkt olarak geçmenizi tavsiye ediyorum! Sonra vay ben görmedim, vay ben duymadım olmasın.


yorumlar (24)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 28.02.2017 12:42 (0)
Half-life 2 episode 2 da Eli Vance ın hiç beklemediğimiz anda ölmesi ve oyunun o şekilde bitmesi de şok edici anlardan biridir oyun tarihinde onu atlamışsınız.
MK Okuru, 26.02.2017 19:51 (0)
half-life'ta askerlerin kurtarma için değil kıyım için geldiğini anladığımız anı nasıl atlarsınız! aşkolsun!
Seviye: 1
Emonachi, 22.02.2017 00:01 (0)
Gears of war serisinde dominic santiagonun, marcus ve ekibini kurtarmak için kendini feda etmesi de benim aklıma gelenlerden
Seviye: 3
Maxpayne53, 22.02.2017 12:57 (0)
Prince of Persia Warrior Within bu listeye eklenmeliydi. Başından beri bize engel olmaya çalışan o siyah yaratığın aslında biz olduğunu öğrendiğimiz gerçeği baya etkileyiciydi.
MK Okuru, 21.02.2017 21:50 (0)
Bioshock İnfinite'in finali kadar şok edici değil bunların hiçbiri.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.