Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Pro Evolution Soccer 2017

PES 2017 yani Denuvo tamamen kırıldı

Maalesef bir kez daha korsanlar kazandı

Onur Güner - 28.10.2016 12:47
Onur Güner - 28.10.2016 12:46
Her türlü içeriğin korsan halini bulabildiğimiz torrent platformu kuşkusuz ki oyun yapımcılarının da en büyük korkulu rüyası. Ancak oyun geliştiricisi şirketler artık bir türlü kırılamayan güvenlik firması ile çalışıyor ve oyunlarının kırılmasını önlüyor. Yani artık olay tam tersine dönmüş ve bu sefer Denuvo şirketi torrent gruplarının korkulu rüyası olmuştu. Evet, ''olmuştu''. Zira dünya genelinde ismini en çok duyuran torrent grubu olan Skidrow, yaptığı bir açıklama ile Denuvo ile korunan Pro Evolution Soccer 2017'nin (PES 2017) tamamını kırdığını açıklamış ve indirme linklerini paylaşmıştı. Skidrow tarafından paylaşılan dosyaların boyutu ise 4.7 GB boyutundaydı. Ancak korsan oyun grubu henüz oyunun crack dosyasını paylaşmamış ve kullanıcılarına en geç birkaç hafta içerisinde crack dosyasının da paylaşılacağı sözünü vermişti. Ünlü korsan grubu ise bu sözünü tuttu. Zira bugün itibariyle oyunun tam sürüm ve crack dosyası Skidrow ve CPY Games adlı oyun korsanları tarafından kırıldı ve paylaşıldı. Oyunu indirip oynayanlara göre ise oyunda herhangi bir sorun bulunmuyor. Sorunsuz bir şekilde oynanabiliyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Adeta soğuk duş etkisi yaratan bu gelişme ile beraber Denuvo güvenlik sistemi bir kez daha kırılmış oldu. Çünkü bildiğiniz gibi Konami, PES 2017'nin güvenliğini gözü kapalı bir şekilde kırılamaz denilen Denuvo firmasına emanet etmiş ve herkes oyunun kırılmayacağı konusunda hemfikir olmuştu. Ancak başta Konami ve Denuvo olmak üzere milyonlarca insanı şaşkınlığa çeviren bu gelişme asla kırılamaz denilen Denuvo şirketini korsana yenik düşürdü. Maalesef bir kez daha korsanlar üstün geldi. Bakalım Denuvo ile korunan diğer oyunlar da bu olaydan etkilenecek mi bekleyip göreceğiz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Unutmadan biz uyarımızı yapalım. Lütfen oyun, müzik, film veya kitap, hiç fark etmez. Lütfen korsandan uzak duralım, emeğe saygı gösterelim.

yorumlar (177)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.10.2016 14:00 (-3)
Seviye: 0
akbirkurt, 25.11.2016 08:46 (0)
Kesinlikle korsan kullanmayalım,Merlinin Kazanı korsanın karşısında,ama bu arada oyun kırıldı haberiniz olsun,iyiymiş.👍😊
Seviye: 2
ozan86, 09.11.2016 12:13 (+1)
Bir önceki oyunda lisanslı olan futbol takımı bir sonraki oyunda lisanslı değil. Bir futbol oyununda Real Madrid veya Mancherster United veya Premier lig lisansı yoksa o oyuna 50 tl bile verilmez.
MK Okuru, 03.11.2016 00:04 (0)
oyun fiyatları makul seviyeye inmedikçe korsana devam mesela civ6 200 lira öğrenci adam o parayı nasıl bulsun mecbur korsan kullanacak
MK Okuru, 05.11.2016 15:29 (0)
Bütçesi minimum 50 milyon doların üzerinde olan kaliteli bir oyun için satış rakamları da göz önüne alınırsa ülkemiz için ortalama 50-100 TL arasında satılması normal gibi duruyor. Üreticinin para kazanmasına gene bir şey demiyorum da üretmeden üreticiden daha çok kazanan dağıtıcılar var...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.