Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Bağımsız Oyunlar

P.T.'den esinlenen Allison Road iptal edildi

Bu sefer üzdü

Ersin Kılıç - 06.06.2016 10:06
Ersin Kılıç - 06.06.2016 10:05
Kısacık demosu ile oyun dünyasını derinden sarsan ve birçok oyuna esin kaynağı olan PT'nin iptal edilmesinden sonra yine bir üzücü haber ile karşınızdayız. PT'den esinlenen en sağlam oyunlardan biri olarak gözüken Allison Road'ın iptal edildiği resmen açıklandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz Ekim ayında Kickstarter kampanyası iptal edilerek Team 17 çatısı altına giren oyunun resmi oalrak iptal edildiği dün açıklandı. Oyunun resmi Twitter adresinden "Herkese merhaba. Üzülerek söylüyoruz ki Allison Road iptal edildi.Gelişmeleri önümüzdeki haftalarda açıklayacağız. Böyle bir açıklama ile karşınızda olmak üzücü ama desteğiniz için herkese çok teşekkürler." açıklaması ile iptal gerekçesinin ilerde açıklanacağı da belirtilmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Açıkçası bu iptal haberine oldukça üzüldüğümü söylemeliyim. Deminde söylediğim gibi oldukça sağlam duran bu esinlenmeyi oynamak ve deneyim etmek isterdim. Önümüzdeki günlerde yapılacak açıklamalar neler getirecek bakalım.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
omer724, 07.06.2016 12:13 (0)
silent hill tekrar yapılma haberciside olabilir pt nin hakları konami ve kojima da ve oyun tekrar yapım aşamasına girdiyse allisson road iptal edilmiş olabilir
MK Okuru, 06.06.2016 15:55 (0)
Bir Survival Horror hayranı olarak P.T'nin kesinlikle oyun dünyasını sarstığını düşünmüyorum. Ne yaptı da sarstı acaba? Jumpscarelar mı ? Yapmayın ya. Silent Hill eski seri böyle miydi ? Derinden korkuturdu adamı. Jumpscarelara bel bağlamazdı. Jumpscare isteyen Five Nights at Freddy's oynasın. OK.
MK Okuru, 06.06.2016 14:40 (0)
İyide oyun iptal edildi diye açıklama yapmışlar zaten :) İptal edilen oyunun gelişmesimimi olur da önümüzdeki hafta açıklama yapıcakla? Adamlar üzüntüden ne yazdıklarının farkında değil galiba :D
MK Okuru, 07.06.2016 12:22 (0)
Merak edenler için oyundan görüntüler ve oynanış : https://www.youtube.com/watch?v=OMirQOi3Q18&feature=youtu.be
MK Okuru, 06.06.2016 22:44 (0)
Bu ve Visage aynı oyundu. Bekleyin, yakında anlayacaksınız ve ikisininde esas hangi oyun olduğunu göreceksiniz :D
MK Okuru, 06.06.2016 20:31 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.