Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Star Wars: Battlefront 2

Paul Blackthorne'nin Battlefront 2'de karakter bilgileri belli oldu

Komiserlikten buraya

Onur Güner - 21.04.2017 17:23
Onur Güner - 21.04.2017 17:23
Gün geçmiyor ki Battlefront 2 ile alakalı açıklamalar gelmesin. Yeni gelen açıklamaya göre ise oyunda rol alacak Paul Blackthorne'nin hangi karakteri canlandıracağı belli oldu. DC ve TheCW'nin ortaklaşa yaptığı Arrow dizisinde komiser Quintin Lance karakterine hayat veren ünlü aktör Paul Blackthorne sonunda Battlefront 2 ile alakalı merak edilen bazı sorulara cevap verdi. Ünlü aktör resmi Twitter hesabından bir hayranının Battlefront 2'deki karakterinizin adı nedir sorusuna cevap olarak Inferno Squad'daki Gideon Hask cevabını verdi. Böylelikle ilk resmi açıklama birinci ağızdan gelmiş oldu. Ayrıca bu açıklamanın ardından ise oyun ile alakalı adeta ser verip sır vermeyen EA Games'in resmi Twitter hesabından Paul Blackthorne'nin cevabı reTweet yapıldı. Böylece Gideon Hask karakterinin Battlefront 2'de olacağı iki taraftan da doğrulanmış oldu. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ayrıca EA Games'in bu açıklamayı doğrulamasının ardından Paul Blackthorne True Blood ve Sleepy Hallow dizilerinden tanıdığımız Janina Gavankar ile onaylanan ikinci kişi oldu. Oyunda başka ünlü isimler rol alıyor mu ve bu kişiler kimler henüz detaylı bilgi yok. Bakalım önümüzdeki günlerde EA Games resmi açıklama yapacak mı bekleyip göreceğiz.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.04.2017 19:08 (0)
MK Okuru, 22.04.2017 14:10 (0)
Komiser Quintin Lance ne? Arka Sokaklar mı bu? Hahaha. Dedektif o, Dedektif Quintin Lance.

--

Starling City arka sokakları.

-Onur

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.