Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > PlayStation 4

Playstation 4'ün yeni satış rakamları açıklandı

Konsol ne kadar sattı

Ersin Kılıç - 05.01.2017 09:19
Ersin Kılıç - 05.01.2017 09:18
Son olarak geçtiğimiz ay başlarında 50 milyon satış rakamını geride bıraktığı resmi olarak açıklanan Playstation 4 için yeni raporlar gelmeye devam ediyor. Noel ve yılbaşı döneminden sonra Sony yaptığı yeni bir açıklama ile konsolun şimdiye kadar ne kadar sattığını duyurdu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılan bu açıklamaya göre 1 Ocak tarihine kadar Playstation 4 satışları toplamda 53.4 milyona ulaştı. Sony ayrıca Holiday döneminde 6.2 milyon adet Playstation 4 satıldığını da resmi olarak duyurdu. Firma yayınladığı bu raporlarda Uncharted 4'ün satış rakamlarını da paylaşmıştı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yakalanan bu satış başarısından oldukça memnun olan ve bu hareketliliği devam ettirmek istediklerini dile getiren Sony yetkilileri, tüm Playstation hayranlarına ve çalıştıkları firmalara teşekkür etmeyi de ihmal etmemiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (28)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 2
OnurSVR, 05.01.2017 10:12 (0)
Xbox cephesi konsolu geliştirip One S yaparken PlayStation cephesi 4 Pro ve VR ile vurdu. Xbox yine acele etti ve Project Scorpio'yu alel acele duyurarak stratejik hata yaptı bence, resmen mevcut nesilde başarısız olduklarını itiraf ettiler, Sony ise biz 4ün arkasındayız dedi henüz 5'i atmadı ortaya. Bence 5'de Scorpio'dan iyi olacak.
MK Okuru, 06.01.2017 15:18 (0)
Evet siz xbox scorpio yu bekleyin.onda da oynuyacaginiz oyunlar belli.halo ve forza sonra ne olacak.siz windows 10 ve direx 12 ler ile kendinizi kandirin.turkce dil destegine bile onem vermiyen bir firma microsoft.siz bu kafayla daha cok nintendo ve xbox dan kazik yersiniz.
MK Okuru, 05.01.2017 12:45 (0)
Seviye: 1
eraynova, 05.01.2017 11:16 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.