Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Prey

Prey'in uzaylılarını tanıtan yeni videosu geldi

Bi acayip yaratıklar...

Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 09:26
Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 10:25
Arkane Studios tarafından CryEngine kullanılarak geliştirilen Prey, grafikleri ile iddialı bir yapım olarak duyurulsa da, bugün yayımlanan yeni oynanış videosuna bakılırsa bizleri etkilemeyi başaracak. Mayıs ayının 5''inde raflardaki yerini alması planlanan Prey, bizleri uzaylılar tarafından süper insan haline getirilmiş ilk kişi olarak maceradan maceraya sürecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bethesda tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan Prey'den bugün yayımlanan yeni oynanış görüntülerinde ise, oyun içerisinde uzaylılar tarafından bizlere katılan özelliklerimizden biri gözler önüne serilmiş. İstediğimiz eşyanın yerine geçip dilediğimiz gibi hareket edebildiğimiz bu özellik, oyunun ilgi çekici yanlarından biri.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün yayımlanan yeni videoda ise oyun içerisinde var olacak garip uzaylı varlıkları bizlere tanıtan yeni bir video yayımlandı. İşte Prey'in yeni videosu:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 17.03.2017 10:47 (0)
incir ipine dödü artık bu oyun da. daha çıkmadan soğudum artık görsellerinden de haberlerindende.İllallah

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.