Yorumunuz sisteme kaydediliyor.
Lütfen bekleyiniz...

Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Oyun   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
tam çözüm

Merlin'in Kazanı > Tam Çözüm > Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Tam Çözüm

Prensin yolunu bulmasında yardımcı olalım

Arda Gündüz - 05.08.2010 14:58
Arda Gündüz - 05.08.2010 14:58
HTML clipboardSOLOMON'S HALL
 
Burada üzerinize saldıran tüm adamları indirin. Daha sonra bayrağın olduğu yere gelin ve duvara tırmanıp kuşu kullanın ve düşmanın olduğu yere atlayın. Burada da suyu dondurarak karşı kısımlara atlamaya devam edin. Geldiğiniz odada tekrar elemanları öldürün, daha sonra kapının önündek duvarı oluşturun ve duvardan duvara atlama sistemiyle yukarı kata gelin. Koridorun etrafından dolanarak kolonların bulunduğu yere gelin. Burada duvarı kullanarak ilk kolona atlayın. Daha sonra kolon yaratın ve kolonlarla tahtaları kullanarak karşıya ulaşın. Burada önce kolu kullanarak heykelin kolunun kapıyı göstermesini sağlayın ve daha sonra da düğmeye basın. Şimdi düğmeyi bırakmadan zamanı dondurun ve bu vaziyette kapıya kadar geldiğiniz yoldan geri gidin ve sonra da kapıdan girin.
 
Ara videodan sonra ilerleyin ve duvar oluşturarak devam edin. Tuzaklardan dikkatlice geçin. Tuzakları geçtikten sonra en sonda tekrar su hüzmesine gireceksiniz. Ara videodan sonra tekrar merdivenlerden devam edin ve su hüzmesinden girin. Tuzakların olduğu koridordan devam edin. İlerleyince düşmanların saldırdığı bir yere geleceksiniz. Onları da indirip tuzaklı koridorlardan devam edin. İlerleyin ve düşmanları öldürmeye devam edin. Geniş alana geldiğinizde tekrar öldürün ve karşıya zıplayıp düşmanı haklayın. Orada önce demiri oluşturun ve duvarı kullanarak buraya atlayın. Kuşları kullanarak karşıdaki platforma geçin. Buradaki düşmanları da öldürdükten sonra, karşıdaki merdivenleri oluşturun ve buraya zıplayın.


 
Kolonu oluşturun ve kuşları kullanıp karşı platformu oluşturduktan sonra oraya geçin. Şimdi duvardan yürüyün ve atlarken kolonu oluşturup oraya geçin. Sonra kuşu da kullanarak karşıya doğru devam edin ve platforma indikten sonra bir alt kata geniş yere atlayın. Buradaki düşmanları öldürün ve videoyu izleyin.
 
THE KING'S TOWER
 
Kapıdan girdikten sonra sol taraftaki kısmı oluşturun ve buradan devam edin. İlerideki demirleri de oluşturun ve daha sonra karşıdaki çıkıntıyı tutun. Duvarda yürüyerek karşınızdaki duvarın tepesine duvardan duvara atlama yöntemiyle geçin ve kolonu oluşturup hemen oraya atlayın. Kolonları oluşturarak bir sonraki balkon kısmına gelin. Burada duvardan duvara yöntemini duvarları oluşturarak yapın ve üst kısma ulaşın. Burada kuşları ve kolonları kullanarak yere basabileceğiniz platforma kadar gelin. Burada da karşınızdaki demirleri oluşturarak zıplamaya devam edin. Tuğlalardan tırmanın ve üst kısma ulaşın.
 Sol taraftaki kısmı oluşturduktan sonra duvardan ilerleyin ve kolonlarla duvarları oluşturarak ilerleyin. Havada zamanlamalı biçimde kolonları oluşturun ve balkon kısmına gelene kadar ilerleyin. Daha sonra karşınızdaki kısmı da oluşturun ve buraya çıkın. Birçok kuştan atlayarak ve zeminleri oluşturarak ilerleyin ve tahtalara atlayacağınız platforma gelin. Buradan ilerleyin ve tuzakların arasından da geçerek bir sonraki bölüme geçin.
 
THE PALACE
 
İlerleyin ve geniş alanda düşmanlarla kapışacağınız yere gelin. Burada öncelikli olarak hemen duvardaki ilk düğmeyi, sonra da diğerini açın. Yoksa yukarıdaki büyücüler sürekli üzerinize adam salıyorlar. Daha sonra açılan altın kolu çekin ve buradan da büyücülerin üstüne uçun. Kapıdan geçerek devam edin. Çıkıntılardan yukarı tırmanın ve düşmanları öldürerek ilerleyin. Platformlardaki düşmanların üzerine uçarak devam edin. Son geldiğiniz odada düğmeye basın ve hemen geri atlayıp kapının altından yuvarlanın. İlerleyin ve geldiğiniz koridorda duvardan sıçrayarak devam edin. Duvardaki düğmeye bastıktan sonra hemen karşıya sıçrayın ve kapının altından geçin.
yorumlar
MK Okuru
 
 
 
#306 MK Okuru, 13.03.2015 09:34 (0) - Alıntı yap
merhaba arkadaşlar bu the palace dediğiniz 3 lü sarı renkteki büyücünün ayin yaptığı yerde kapı açılmıyor neden buna yardımcı olabilecek biri var mı acil olarak kafayı yiyecem bir çözüm üretin.
#305 MK Okuru, 26.01.2015 16:49 (0) - Alıntı yap
arkadaşlar the palace bölümünün başında arkadaşlarla aynı
problemi yaşıyoruz 3 lü büyücünün olduğu bölüm orda kola
atladıgımda kapı açılmıyor
#304 MK Okuru, 20.10.2014 16:18 (0) - Alıntı yap
abiler ben yukarıda gösterilen resimli yerde kaldım bütün suları
aşıyorum yukarı çıkıyorum fakat kapı açılmıyor
#303 MK Okuru, 20.08.2014 23:21 (0) - Alıntı yap
abi aranızda prınce of persia yı full torent indiren varmı
benim kaç gündür arıyor oyunu bulamıyor
#302 MK Okuru, 28.02.2014 22:19 (0) - Alıntı yap
Arkadaşlar çarklı bölümü nasıl geç ez söyler misiniz ne
zamandır geçemiyoz
#301 MK Okuru, 16.12.2013 01:03 (0) - Alıntı yap
beyler ben kılıcı nasıl güçlendircem yada değiştircem
ilerleyen bölümde daha iyi vuruşlar yapmama gerekiyo canım
son seviyede olmasına rağmen yetmiyo son canavar bölümünü
geçemedim bi türlü
#300 MK Okuru, 20.11.2013 11:27 (0) - Alıntı yap
25.10.2012 17:49:00 - MK Okuru demiş ki:
the place diye bölümü gecemedim nasıl olacak kapı açıl mıyo
kapısı açılan var mıaynen kapı açılmıyor

Merlin'in Kazanı, Radore Servers sunucularında barındırılmaktadır.