Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
tam çözüm

Merlin'in Kazanı > Tam Çözüm > Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Tam Çözüm

Prensin yolunu bulmasında yardımcı olalım

Arda Gündüz - 11.08.2010 10:47
Arda Gündüz - 05.08.2010 14:58
HTML clipboardSOLOMON'S HALL
 
Burada üzerinize saldıran tüm adamları indirin. Daha sonra bayrağın olduğu yere gelin ve duvara tırmanıp kuşu kullanın ve düşmanın olduğu yere atlayın. Burada da suyu dondurarak karşı kısımlara atlamaya devam edin. Geldiğiniz odada tekrar elemanları öldürün, daha sonra kapının önündek duvarı oluşturun ve duvardan duvara atlama sistemiyle yukarı kata gelin. Koridorun etrafından dolanarak kolonların bulunduğu yere gelin. Burada duvarı kullanarak ilk kolona atlayın. Daha sonra kolon yaratın ve kolonlarla tahtaları kullanarak karşıya ulaşın. Burada önce kolu kullanarak heykelin kolunun kapıyı göstermesini sağlayın ve daha sonra da düğmeye basın. Şimdi düğmeyi bırakmadan zamanı dondurun ve bu vaziyette kapıya kadar geldiğiniz yoldan geri gidin ve sonra da kapıdan girin.
 
Ara videodan sonra ilerleyin ve duvar oluşturarak devam edin. Tuzaklardan dikkatlice geçin. Tuzakları geçtikten sonra en sonda tekrar su hüzmesine gireceksiniz. Ara videodan sonra tekrar merdivenlerden devam edin ve su hüzmesinden girin. Tuzakların olduğu koridordan devam edin. İlerleyince düşmanların saldırdığı bir yere geleceksiniz. Onları da indirip tuzaklı koridorlardan devam edin. İlerleyin ve düşmanları öldürmeye devam edin. Geniş alana geldiğinizde tekrar öldürün ve karşıya zıplayıp düşmanı haklayın. Orada önce demiri oluşturun ve duvarı kullanarak buraya atlayın. Kuşları kullanarak karşıdaki platforma geçin. Buradaki düşmanları da öldürdükten sonra, karşıdaki merdivenleri oluşturun ve buraya zıplayın.


 
Kolonu oluşturun ve kuşları kullanıp karşı platformu oluşturduktan sonra oraya geçin. Şimdi duvardan yürüyün ve atlarken kolonu oluşturup oraya geçin. Sonra kuşu da kullanarak karşıya doğru devam edin ve platforma indikten sonra bir alt kata geniş yere atlayın. Buradaki düşmanları öldürün ve videoyu izleyin.
 
THE KING'S TOWER
 
Kapıdan girdikten sonra sol taraftaki kısmı oluşturun ve buradan devam edin. İlerideki demirleri de oluşturun ve daha sonra karşıdaki çıkıntıyı tutun. Duvarda yürüyerek karşınızdaki duvarın tepesine duvardan duvara atlama yöntemiyle geçin ve kolonu oluşturup hemen oraya atlayın. Kolonları oluşturarak bir sonraki balkon kısmına gelin. Burada duvardan duvara yöntemini duvarları oluşturarak yapın ve üst kısma ulaşın. Burada kuşları ve kolonları kullanarak yere basabileceğiniz platforma kadar gelin. Burada da karşınızdaki demirleri oluşturarak zıplamaya devam edin. Tuğlalardan tırmanın ve üst kısma ulaşın.
 Sol taraftaki kısmı oluşturduktan sonra duvardan ilerleyin ve kolonlarla duvarları oluşturarak ilerleyin. Havada zamanlamalı biçimde kolonları oluşturun ve balkon kısmına gelene kadar ilerleyin. Daha sonra karşınızdaki kısmı da oluşturun ve buraya çıkın. Birçok kuştan atlayarak ve zeminleri oluşturarak ilerleyin ve tahtalara atlayacağınız platforma gelin. Buradan ilerleyin ve tuzakların arasından da geçerek bir sonraki bölüme geçin.
 
THE PALACE
 
İlerleyin ve geniş alanda düşmanlarla kapışacağınız yere gelin. Burada öncelikli olarak hemen duvardaki ilk düğmeyi, sonra da diğerini açın. Yoksa yukarıdaki büyücüler sürekli üzerinize adam salıyorlar. Daha sonra açılan altın kolu çekin ve buradan da büyücülerin üstüne uçun. Kapıdan geçerek devam edin. Çıkıntılardan yukarı tırmanın ve düşmanları öldürerek ilerleyin. Platformlardaki düşmanların üzerine uçarak devam edin. Son geldiğiniz odada düğmeye basın ve hemen geri atlayıp kapının altından yuvarlanın. İlerleyin ve geldiğiniz koridorda duvardan sıçrayarak devam edin. Duvardaki düğmeye bastıktan sonra hemen karşıya sıçrayın ve kapının altından geçin.
yorumlar (308)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.04.2016 14:03 (0)
Ya bi kuyuya dustum ustte iskeletler var bayagi yuksek cikamiyorum oraya biturlu bi deyin bana nasil cikacam uste yaa 4 kose bi kuyunun icindeyim ustte iskeletler var
MK Okuru, 08.10.2015 17:29 (0)
kapının açılması için internetten crack indirilmesi gerekiyor
MK Okuru, 13.03.2015 09:34 (0)
merhaba arkadaşlar bu the palace dediğiniz 3 lü sarı renkteki büyücünün ayin yaptığı yerde kapı açılmıyor neden buna yardımcı olabilecek biri var mı acil olarak kafayı yiyecem bir çözüm üretin.
MK Okuru, 26.01.2015 16:49 (0)
arkadaşlar the palace bölümünün başında arkadaşlarla aynı
problemi yaşıyoruz 3 lü büyücünün olduğu bölüm orda kola
atladıgımda kapı açılmıyor
MK Okuru, 20.10.2014 16:18 (0)
abiler ben yukarıda gösterilen resimli yerde kaldım bütün suları
aşıyorum yukarı çıkıyorum fakat kapı açılmıyor
MK Okuru, 20.08.2014 23:21 (0)
abi aranızda prınce of persia yı full torent indiren varmı
benim kaç gündür arıyor oyunu bulamıyor
MK Okuru, 28.02.2014 22:19 (0)
Arkadaşlar çarklı bölümü nasıl geç ez söyler misiniz ne
zamandır geçemiyoz
MK Okuru, 16.12.2013 01:03 (0)
beyler ben kılıcı nasıl güçlendircem yada değiştircem
ilerleyen bölümde daha iyi vuruşlar yapmama gerekiyo canım
son seviyede olmasına rağmen yetmiyo son canavar bölümünü
geçemedim bi türlü
MK Okuru, 20.11.2013 11:27 (0)
25.10.2012 17:49:00 - MK Okuru demiş ki:
the place diye bölümü gecemedim nasıl olacak kapı açıl mıyo
kapısı açılan var mıaynen kapı açılmıyor


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.