Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
tam çözüm

Merlin'in Kazanı > Tam Çözüm > Prince of Persia: The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Tam Çözüm

Prensin yolunu bulmasında yardımcı olalım

Arda Gündüz - 11.08.2010 10:47
Arda Gündüz - 05.08.2010 14:58
HTML clipboardBaşlamadan önce birkaç hatırlatmada bulunmak istiyorum. Öncelikli olarak, etraftaki vazoları kırmayı ihmal etmeyin. Böylece büyü ve sağlığınızı bol bol yenilemiş olacaksınız. Bunların dışında, gizli olan sarcophagus’ların tamamını yazmadım. Zira gerçek zamanlı olarak sizin de keşfedebilecekleriniz olacaktır. Yakınlarda bir sarcophagus olduğunda, etrafta mavi tozlar göreceksiniz. Buralara geldiğinizde sarcophagus için etrafınıza bakınabilirsiniz.
 
Diğer bir önemli konu da geliştireceğiniz yetenekleriniz. Tavsiye olarak, önceliği sağlık ve enerji slotlarınıza verin. Böylece ölmeniz daha zor hale gelecek ve daha çok yetenek kullanabileceksiniz. Özel yetenekleriniz olarak da, benim tavsiyem Whirlwind (rüzgar gücü) ve Shield (kalkan gücü) yeteneklerinizi sonuna kadar geliştirmeniz. Bunun dışında özel olarak hoşunuza giden diğer yeteneklerinizde de yoğunlaşabilirsiniz. Kılıç gücünüzü ve Power vuruşunuzu da geliştirdiğinizde, düşmanlarınızı öldürmek daha rahat olacaktır. İşte başlıyoruz…
 
THE RAMPARTS
 
İlerleyin ve yarıklardan karşıya atlayın. Geldiğiniz odadaki adamları öldürdükten sonra sağdan yukarı tırmanın ve soldan devam edip buradan da tırmanın. Geldiğiniz yerdeki adamları öldürün ve duvardan yürüyerek karşıya geçin. Tutunarak ilerlemeniz gereken yere geleceksiniz. Çıkıntıya tutunun ve sola doğru tutunarak devam edin. En sonunda düşmanların saldıracağı yere geleceksiniz. Burada hepsini hakladıktan sonra ilerleyin ve vazoları kırarak odadan içeri girin. Burada tam karşınızdaki çıkıntıya tutunun ve sağa gelerek yukarı tutunun. Buradan iki kere karşı duvarlara atlayın. Sol tarafa doğru tutunarak ve zıplayarak ilerleyin, en sonunda açıklık bir alana geleceksiniz.


 
Karşıya geçin ve duvardan yürüyerek karşı kısma ulaşın. Oklar atıldığında sol tarafa doğru devam edin. En sonunda tutunarak aşağı inin ve sola karşıya devam edin. Bayrağın olduğu yere gelip, tutunarak aşağı inin ve karşıya devam edin. Duvardan karşıya, atlayın ve bayrağa tutunup aşağı inin. Ortadaki düğmeye basın ve kapı açıldıktan sonra adamları haklayın, kapıdan geçip ilerleyin. Duvardan yürüyüp karşı kısma geçin. Tekrar sağdaki çıkıntıya tutunun ve karşıya atlayın. Buradan da önünüzdeki platforma atlayın. Solda duvarda bulunan düğmeye basıp hemen karşıya atlayın ve kapıdan geçin ve yukarı kısma tutunup tırmanarak platforma ulaşın.
 
THE FORTRESS
 
Tahtadan dikkatlice yürüyerek karşıya geçin. Tekrar karşıya atlayın ve tutunarak aşağı inin. Adamları haklayın ve diğer odaya geçin, buradaki çıkıntıya tutunun. Tırmanarak sonunda tahtanın üzerine gelin. Tahtalardan karşıya atlayın ve bayrağı kullanarak aşağı inin. Adamları hakladıktan sonra diğer odaya geçin ve tuğlalara tutunarak yukarı devam edin. Yukarı ulaştıktan sonra duvardan yürüyerek düğmeye basın, karşıya doğru devam edin. Duvardan yürüyerek karşıdaki tahtanın üzerine gelin ve sonra sütunun üzerine tırmanın. Tuğlalardan devam edin ve sütunun diğer tarafına geçin. Aşağı inerek diğer tahtanın üzerine gelin ve sonra karşıdaki tuğlalara atlayarak aşağı inin. Diğer odaya geçerek adamları haklayın ve devam edin.
yorumlar (308)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.04.2016 14:03 (0)
Ya bi kuyuya dustum ustte iskeletler var bayagi yuksek cikamiyorum oraya biturlu bi deyin bana nasil cikacam uste yaa 4 kose bi kuyunun icindeyim ustte iskeletler var
MK Okuru, 08.10.2015 17:29 (0)
kapının açılması için internetten crack indirilmesi gerekiyor
MK Okuru, 13.03.2015 09:34 (0)
merhaba arkadaşlar bu the palace dediğiniz 3 lü sarı renkteki büyücünün ayin yaptığı yerde kapı açılmıyor neden buna yardımcı olabilecek biri var mı acil olarak kafayı yiyecem bir çözüm üretin.
MK Okuru, 26.01.2015 16:49 (0)
arkadaşlar the palace bölümünün başında arkadaşlarla aynı
problemi yaşıyoruz 3 lü büyücünün olduğu bölüm orda kola
atladıgımda kapı açılmıyor
MK Okuru, 20.10.2014 16:18 (0)
abiler ben yukarıda gösterilen resimli yerde kaldım bütün suları
aşıyorum yukarı çıkıyorum fakat kapı açılmıyor
MK Okuru, 20.08.2014 23:21 (0)
abi aranızda prınce of persia yı full torent indiren varmı
benim kaç gündür arıyor oyunu bulamıyor
MK Okuru, 28.02.2014 22:19 (0)
Arkadaşlar çarklı bölümü nasıl geç ez söyler misiniz ne
zamandır geçemiyoz
MK Okuru, 16.12.2013 01:03 (0)
beyler ben kılıcı nasıl güçlendircem yada değiştircem
ilerleyen bölümde daha iyi vuruşlar yapmama gerekiyo canım
son seviyede olmasına rağmen yetmiyo son canavar bölümünü
geçemedim bi türlü
MK Okuru, 20.11.2013 11:27 (0)
25.10.2012 17:49:00 - MK Okuru demiş ki:
the place diye bölümü gecemedim nasıl olacak kapı açıl mıyo
kapısı açılan var mıaynen kapı açılmıyor


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.